Таможенный брокер

Українська бізнес делегація м. Х’юстон (Штат Техас, США)

Запрошуємо керівників провідних підприємств  регіону увійти до складу української бізнес делегації, що відвідає м. Х’юстон (Штат Техас, США) в період з 23 по 28 січня 2012р.
Зазначена ділова місія відбудеться завдяки двохстороннім домовленостям між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та Українсько-Американською палатою торгівлі з метою налагодження прямих економічних зв’язків між господарюючими суб’єктами України та Сполучених Штатів Америки.
Програмою візиту передбачені зустрічі з представниками Фондів Американських Інвестицій, Міжнародної Ради Торговельного Розвитку при мерії міста Х’юстон, керівниками транснаціональних енергетичних компаній.
Протягом візиту відбудуться засідання круглих столів з питань кооперації в індустріальному, банківському, енергетичному секторах та секторі виробництва обладнання та впровадження біотехнологій для медицини. Також в ході візиту передбачено проведення ділових переговорів з американськими підприємцями (за запитами української сторони), презентації українських підприємств, їх інвестиційних та інноваційних проектів. По ряду проектів можливі інвестиції або кредитування.
Х’юстон – четверте за кількістю мешканців місто Сполучених Штатів та найбільше місто штату Техас. Вважається енергетичною столицею світу, оскільки в ньому сконцентрована основна діяльність п’яти з шести найбільших транснаціональних енергетичних компаній світу (Conoco Phillips, Exxon-Mobil, Shell Oil, BP, Chevron). Вже успішно працюють на українському ринку наступні американські компанії зі Штату Техас, а саме: SigmaBleyzer, Mary Kay Inc., Vanco Exploration Company, Phoenix Capital, Adams and Reese LLP, NASA Constellation Program, Volia Software, Chevron тощо. У місті також сконцентровані підприємства виробництва, аеронавтики та транспорту. Х’юстон є провідним центром будівництва обладнання для видобутку нафти, а також лідером в секторі охорони здоров’я.
Наразі, Дніпропетровська торгово-промислова палата з’ясовує вартість поїздки до США, що включатиме весь комплекс затрат, а саме переліт в обидві сторони, проживання, транспортні та перекладацькі послуги, учать у діловій програмі.
З метою завчасної належної підготовки до візиту та тривалою процедурою оформлення візи, просимо Вас в якнайкоротший термін. повідомити Управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП стосовно участі підприємств Вашого регіону в зазначеному візиті за тел. (056) 374-94-12 (13), контактні особи –  Сергій Кучерявенко, Діна Рибачук.
Додаток:  Проект програми перебування;
                     Заявка на участь у візиті укр. та англ. мовами.
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП