Таможенный брокер

Міжнародний інвестиційний UkraineForumBerlin-Бізнес форум

З 20-21 червня 2011 року в м. Берліні відбудеться Міжнародний інвестиційний UkraineForumBerlin-Бізнес форум. Форум присвячений питанням залучення інвестицій та private equity фондов в бізнес України, зокрема, в такі галузі як сільське господарство, біомаса та біогаз, тепло- та водопостачання, каналізація, енергозбереження в будівництві, альтернативні джерела енергії, сонячна та вітрова енергія. Мета форуму – представити українські інвестиційні проекти європейським банкам та приватним інвесторам з Німеччини та обговорення умов та перспектив роботи іноземних компаній в Україні.
Форум проводиться за ініціативи компанії Ukraine-Consulting and Projectmanagement за підтримки Федерального союзу підтримки економіки та зовнішньої торгівлі Німеччини, Асоціації комунальних підприємств Німеччини, асоціації переробників ТБВ Німеччини, Німецької Біогазової Асоціації та ін. організацій.
Компанія «MNC Group» (далі – Компанія) є спікером з тематики «Біогазова індустрія України. Поточна ситуація, перспективи та інвестиційні можливості» та партнером Українського інвестиційного бізнес-форуму в Берліні, яка презентує ряд українських інвестиційних біогазових проектів. Компанія запрошує прийняти участь в зазначеному форумі, надати інвестиційні проекти та зав’язати пряме спілкування з Європейськими фінансовими партнерами.
Форум проводиться на території самого крупного Технопарку та Кластеру Німеччини Berlin Adlershof www.adlershof.de (814 учасників, оборот більш ніж 2 млрд. євро в 2010 році). Форум надасть можливість провести переговори з потенційними партерами та інвесторами, банкірами та інвестиційними фондами.
В програмі Форуму:
Конференція, присвячена інвестиційній привабливості українського бізнесу.
Презентації інвестиційних проектів компаній та підписання меморандумів про співробітництво.
Організація зустрічей та переговорів з інвесторами та фінансистами, з українськими та європейськими розробниками технологій, представниками фінансових організацій, а саме: банків, фінансових структур як Private Equity, VC, Investmentfoundation, financial agency та ін.
Відвідування німецьких фірм на території Технопарку.
З інформацією про Українські бізнес-форуми в Берліні, форматом та умовами участі в форумі, Ви можете ознайомитись відповідно до презентації (в форматі PDF) на сайті організаторів Форуму за електронною адресою: http://ukraineforumberlin.com/13.html.
З питань участі в Українському бізнес-форумі в Берліні просимо звертатися до Запорізької Торгово-Промислової Палати, в Українсько-Німецьке Коопераційне Бюро. Більш детальну інформацію можна отримати, направивши запит на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або зателефонувавши за телефоном: +38 0612 13 51 13.
Программа
Презентация
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП