Таможенный брокер

Запрошуємо вас відвідати виставку № 1 у світі для м’ясної промисловості!

verpacken 07З 4 по 9 травня 2019 року у Франкфурті-на-Майні знову відбудеться світова провідна виставка для м'ясної промисловості. Виставка демонструватиме величезний асортимент технологій, продуктів та послуг для будь-якого масштабу підприємства.

 

Місце проведення:

Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Дата проведення:

4 - 9 травня 2019 року

Періодичність:

Кожні три роки

Виставкова площа:

Понад 109 000 кв. м

Учасники:

1 036 з 50 країн світу (дані 2016 року)

Відвідувачі:

62 440 фахівців галузі з 143 країн світу (дані 2016 року)

  

Виставка IFFA є міжнародним місцем зустрічі представників м'ясної промисловості, а також найважливішим форумом по прийняттю інвестиційних рішень. Єдина у світі виставка повного циклу: від забою худоби і оброблення туш до переробки, упаковки та продажу. Виробники м'ясної продукції, у тому числі і лідери міжнародного ринку, випускають свої новинки спеціально до відкриття виставки IFFA і вперше представляють там свої товари, готові до впровадження на ринок.

ТЕМАТИКА ВИСТАВКИ:

Устаткування для м'ясної промисловості - обладнання для боєнь, обладнання для обробки і зберігання туш, переробка, гігієна виробництва, експлуатація, захист навколишнього середовища, безпека виробництва, вимірювальне і обробне обладнання, переробка продукції (обладнання для виготовлення ковбас та переробки м'яса , обробка м'яса птиці, мийне і сушильне устаткування).

Спеціальне обладнання для магазинів та ресторанів - вентиляційні системи, освітлювальні пристрої та системи, машини для заморозки, ножі для нарізання, печі для випікання і смаження, газові плити, підігрівачі готових страв, дезінфекційне та очисне обладнання, точильний інструмент, м'ясорубки, машини для виробництва стейків, посудомийне обладнання, кавоварки, торгові підноси для м'яса і ковбас, обладнання для наклеювання етикеток , торгові ваги.

Упаковка - пакувальні матеріали, штучна і натуральна оболонка, інгредієнти для виробництва готової продукції.

Інгредієнти для виробництва готової продукції - спеції, маринади, соуси та інше.

Додаткова продукція - одяг для працівників м'ясної промисловості і торгової мережі. Контейнери, упаковка, продукція для сервірування столу та організації заходів, транспортні засоби (мобільні холодильники і кухні).

 

ЗАХОДИ В РАМКАХ ВИСТАВКИ IFFA:

Міжнародний конкурс якості від Асоціації німецьких м'ясників. Численні виробники м'ясної продукції представляють свої продукти, які оцінюються експектами, і це найкраща можливість отримати сертифікати, медалі і трофеї від IFFA, щоб забезпечити вражаюче свідоцтво якості їх виробництва - нагорода від IFFA підкреслює високий рівень м'ясних продуктів.

«IFFA Talk» , «IFFA Forum», «IFFA Kitchen».

"'IFFA Talk" - дискусії з відомими гостями. У центрі уваги будуть найважливіші враження першого дня виставки. 'IFFA Forum' – це місце, яке буде генерувати імпульси навколо області економіки, технологій і розвитку, відбуватиметься протягом усіх днів виставки. «IFFA Kitchen» - демонстрація всієї виробничої лінії м'ясопереробного обладнання.

«Trend Butcher's» - спеціальне шоу, де провідні постачальники будуть представляти нові концепції та бізнес-ідеї для магазинів і торгівельних точок.

«Next Generation» - практичні демонстрації, спеціальна шоу програма, де буде показано, як сучасні продукти створюються, виробляються і можуть бути представлені для м'ясних магазинів.

 У 2016 році Україна потрапила у ТОП-10 країн-відвідувачів, наряду з США, Російською Федерацією та Китаєм. Це свідчить про активний розвиток м’ясної індустрії у нашій країні.

Запрошуємо і вас відвідати всесвітньо відому виставку м'ясопереробної промисловості IFFA 2019.

З питань відвідання звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні, компанію «Парус Експо Медіа»

Тел. 044 484 68 71

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП