Таможенный брокер

II Польсько-східна конференція PUIG Lub-Invest

logo lubinvestПольсько-українська господарча палата є організатором Польсько-східної конференції  PUIG–Lub-Invest, яка відбудеться 8-9 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в Любліні
Співорганізаторами заходу є:

Президент міста Любліна Кшиштоф Жук і Маршалок Люблінського воєводства Славомір Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб із Польщі, України та інших країн регіону: Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини, Словаччини та ін.

Присутні будуть представники влади Польщі та України – державний Секретар Міністерстварозвитку Польщі Єжи Квєчінський, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, а також представники бізнесу, фінансів, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва. Ця вкрай важлива подія для польсько-українських економічних відносин стане унікальною можливістю для поглиблення знань в галузі торгівлі, інвестицій і фінансів, а також можливістю для встановлення багатьох партнерських контактів з представниками бізнесу з багатьох країн.

У 2017 році Люблін святкує 700-річчя свого існування, що буде додатковим стимулом і дозволить ознайомитись з досягненнями та здобутками цього унікального міста з багатокультурними традиціями і величезною значимістю протягом всієї історії.

Програма конференції опрацьована на основі двох тематичних розділів, один з яких призначений для польських учасників: Напрям Схід – шанси, можливості і співробітництво(включає питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки), а другий під назвою: Польща – привабливий партнер для підприємців та інвесторів зі сходу (призначений для учасників з-за кордону). Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, пов’язаних з реєстрацією діяльності на ринку Польщі і ЄС, сертифікації товарів і пропозиції Спеціальних економічних зон. Другого дня заходу – 9 червня 2017 року для бажаючих відбудеться виїзна сесія, спрямована на ознайомлення учасників Конференції з економічними досягненнями люблінського регіону.

Всіх зацікавлених щиро запрошуємо до участі в II Польсько-східній конференції  PUIG-Lub-Invest, яка внесена в календар основних економічних подій у відносинах Польщі з її східними сусідами.

Програма ПУГП Lub–Invest

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП