Таможенный брокер

Міжнародні ярмарки у Сербії

Українсько-Сербська ділова палата повідомляє про ювілейний 50-й міжнародний ярмарок туризму та міжнародні ярмарки ЛОРІСТ, які відбудуться у жовтні 2017 р. в Новому Саді, Республіка Сербія:
-    5-7 жовтня 2017 р. Міжнародний ярмарок туризму
-    3-8 жовтня 2017 р. Міжнародні ярмарки ЛОРІСТ, полювання, риболовлі та спорту.    Пріоритетним напрямком діяльності Українсько-сербської ділової палати є туризм, покращення й розвиток співпраці, сприяння загальному туристичному співробітництву між Україною та Сербією, обмін інформацією про туристичні потенціали країн, збільшення потоку туристів, організація пізнавальних турів, конференцій, круглих столів, присутність на ярмарках і виставках туризму, регіональне співробітництво між Автономним краєм Воєводина та областями України.    Учасниками Ярмарку туризму є працівники в сфері туризму. На ярмарках першочергово презентується туризм регіонів, міст та районів: оздоровчий, гірський, сільский туризм, туристичні комплекси тощо. Тематикою ювілейного 50-го ярмарку буде Дунайський регіон, який характеризується широкою і різмоманітною спадщиною культур, релігій та ринків. В рамках ярмарку відбудуться B2B-зустрічі, конференції про проекти розвитку, культурні маршрути та активний туризм «Дунай – ріка, що об`єднує».
    Участь у Міжнародному ярмарку туризму дасть можливість представити широкій і фаховій аудиторії туристичний потенціал міст та областей України: послуги та бренди, маршрути, афірмацію досягнень, контакти з новими діловими партнерами, краще ознайомлення з новим ринком та конкуренцією.
Міжнародні Ярмарки ЛОРІСТ згуртовують всіх продвідних представників, імпортерів і торгові марки основних і додаткових аксесуарів для спортивного полювання та рибальства, перебування на природі, спорту та відпочинку.
З приводу участі та інших питань звертайтесь до Українсько-Сербської ділової палати на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП