Таможенный брокер

24 Міжнародна спеціалізована виставка «Korea World Travel Fair» (KOTFA 2011), яка пройде з 2 по 5 червня 2011 року у виставковому центрі СОЕХ в м. Сеул.

Здійснюється реєстрація учасників на 24-у Міжнародну спеціалізовану виставку «Korea World Travel Fair» (KOTFA 2011), яка пройде з 2 по 5 червня 2011 року у виставковому центрі СОЕХ в м. Сеул. Це найбільша в РК спеціалізована виставка виїзного туризму, в якій беруть участь представники туристичних фірм та організацій з багатьох країн світу, Посольства держав, акредитованих в РК.
У 2010 р. у цій виставці взяли участь 153 туристичних організації з РК і 258 – ще з близько 50 країн, зокрема, Греції, Іспанії, Казахстану, Канади, Китаю, Мексики, Перу, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, Угорщини, Узбекистану, Хорватії, Чехії, Японії та ін.). За чотири дні виставку відвідало понад 94 тис. осіб. Роботу експозиції освітлювали близько 60 корейських ЗМІ, було проведено потужну рекламну кампанію заходу на теле- й радіоканалах, в друкованих і електронних виданнях країни акредитації.
За інформацією організаторів, у 2011 р. у виставці візьмуть участь понад 400 туристичних організацій з більш ніж 50 країн світу. Захід проводитиметься за офіційної підтримки Всесвітньої туристичної організації, Міністерства культури, спорту і туризму РК, Національної організації туризму Кореї, найбільшого авіаперевізника РК «Korean Air».
Вартість необладнаної виставкової площі (9м² – 3м х 3м) становитиме 3100 дол. США, обладнаної (9м² – 3м х 3м х 2,5м) – 3600 дол. США. Для тих, хто подасть заявку на участь у виставці до 28 лютого 2011 р. вартість необладнаної виставкової площі становитиме 2850 дол. США, обладнаної – 3300 дол. США. Кінцевий термін подання заявок – 31 березня 2011 р. Більш детальна інформація та форма заявки на участь у виставці додаються.
Участь українських туристичних компаній у KOTFA 2011 надасть їм можливість представити туристичний потенціал України широкому корейському загалу, а також дозволить провести предметні переговори з туроператорами РК (з можливим подальшим укладанням відповідних угод) , зокрема, щодо організації спільних турів як для громадян РК в Україні та Східній Європі, так і для українців в Південній Кореї та Північно-Східній Азії загалом.
Слід зазначити, що специфікою виїзного туризму громадян країн Північно-Східної Азії (Китаю, Японії, Республіки Корея) при здійсненні далеких поїздок, особливо в Європу, є перевага придбання комплексних турів, що передбачають подорож кількома країнами регіону за короткий проміжок часу (до 10 днів).
З 2007 року туристичні оператори РК з урахуванням зручних авіасполучень і різноманітних способів пересування розпочали розробку маршруту «від Балтійського моря до Чорного», включаючи Фінляндію (Гельсінкі), Естонію (Таллінн), Латвію (Рига), Литву (Вільнюс), Білорусь (Мінськ), Україну (Київ, Одеса або Ялта). Основні групи корейських туристів у 2007-2010 рр. в нашому регіоні проїхали саме за цим напрямком. Повна вартість такого туру становила близько 4 тис. дол. США на людину.
Вважаємо, що українські туристичні відомства й оператори як окремо, так і спільно з їхніми колегами з Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви і Білорусі могли б долучитися до вдосконалення зазначеного пакетного туру, зокрема, шляхом розробки та надання корейській стороні більш привабливих у фінансовому плані туристичних пропозицій в його рамках, що, у свою чергу, було б максимально ефективною формою організації групового в’їзного туризму в Україну громадян Республіки Корея, а також з успіхом могло б застосовуватися стосовно туристичних груп з Китаю та Японії.
Паралельно могли б бути розроблені та запропоновані корейській стороні інші туристичні маршрути з залученням прибалтійських країн, Росії (наприклад, Санкт-Петербурга), Польщі і Чехії тощо. В подальшому кожна із «приєднаних» до пакетного туристичного маршруту країн могла б рекламувати його від імені інших партнерів у ході міжнародних виставок і конференцій.
Беручи до уваги специфіку та потенціал туристичного ринку РК, пропонуємо розглянути можливість активнішого експорту туристичних послуг до Південної Кореї, у першу чергу, шляхом широкої презентації туристичних можливостей України у ході спеціалізованих заходів, що проходять як в РК, так і в інших країнах за участю корейських туроператорів, а також за допомогою встановлення прямих контактів з туристичними компаніями РК, що пропонують пакетні туристичні тури до країн Східної Європи (включаючи забезпечення останніх необхідною кількістю високоякісних рекламно-агітаційних матеріалів про Україну).
Інформацію про виставку «Korea World Travel Fair»можна отримати на веб-сайті організатора – http://www.kotfa.co.kr. Контактні дані: тел.: +822-757-6161, факс: +822-757-6089, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..  
Додаток: 1
                 2
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП