Таможенный брокер

ОАЕ

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та інформує, що Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах два українських колективних стенда на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2015, яка проводиться в ОАЕ, м. Дубаї у Центрі міжнародної торгівлі «Dubai World Trade center» 27-29 жовтня 2015 р. і є найвідомішим виставковим заходом на Близькому Сході та африканському регіоні.

Виставка включає наступні спеціалізовані експозиції:

ProPach Middle East:  устаткування, компоненти, матеріали для виробництва та пакування продуктів харчування і напоїв, технології виробництва і пакування м'яса, риби, молочних  продуктів, кондитерських виробів, кондвиробів і легких закусок. Виставка фокусується на таких секторах: кодування та маркування, контейнери, конвеєри, сушарки, випарники, вентилятори, шліфувальні машини, теплообмінники, гомогенізатори, гідравлічне обладнання, млини, устаткування для змішування, упаковка, пакувальні матеріали, насоси, рефрижератори, охолодження, зважування, упаковка та все інше пов’язане з виробництвом харчових продуктів.

Ingredients Middle East: виробництво інгредієнтів, харчових добавок і компонентів для продуктів харчування й напоїв. А саме: амінокислоти та антиоксиданти , хлібобулочні інгредієнти, біологічно активні компоненти, наповнювачі, молочні інгредієнти, дієтичні добавки, яєчні інгредієнти, емульгатори, жири та олії й віск, ароматизатори, фруктові продукти і екстракти, трави, спеції та приправи,  продукти з горіхів, стабілізатори, загусники й сполучні, крохмаль, цукор, вітаміни та мінерали та інші інгредієнти для виробництва продуктів харчування.

Food Logistics Middle East: зберігання, транспортування, логістика продуктів харчування й напоїв.

У 2014 р. виставку відвідали близько 30 тис. професійних відвідувачів з 156 країн світу. Участь у виставці надає реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту своєї продукції та налагодити нові ділові контакти. Також в разі участі у колективному стенді КТПП ви маєте можливість заощадити до 45% у порівнянні з самостійною участю.

Запрошуємо зацікавлені відповідні підприємства та компанії до участі в українських колективних стендах. Вартість участі 1-ї компанії на стенді складає 4331 дол. США за обладнане робоче місце, а саме: стійку з логотипом компанії, вітрину, графіку – рекламу компанії на панелях стенду, загальну переговорну зону. Також до вартості включено обов’язковий реєстраційний внесок учасника виставки, розміщення інформації про компанію в каталозі виставки та в каталозі стенду України.

Вартість організаційного внеску для компаній членів ТПП складає 1250 грн., з ПДВ, для компаній що не є членами ТПП 2150 грн., з ПДВ.

В разі зацікавленості просимо звертатись до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП за тел.: 061 2331172, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП