Таможенный брокер

Міжнародна виставка з питань медицини та охорони здоров`я MEDIPHAR TAIPEI 2010.

Торгово-промислова палата України здійснює підготовку до виїзду делегації представників ділових кіл України з 09 по 16 листопада 2010 р. до м.Тайбей (о.Тайвань) для участі у бізнес-форумі, ряді ділових зустрічей і роботі найбільшої у Південно-Східній Азії Міжнародної виставки з питань медицини та охорони здоров`я MEDIPHAR TAIPEI 2010.

Співорганізаторами програми перебування виступають Рада з розвитку зовнішньої торгівлі Тайваню (Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) та Китайська Асоціація міжнародного економічного співробітництва (Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA).

Програма бізнес-форуму передбачає проведення двосторонніх переговорів за інтересами між українськими і тайванськими підприємцями з метою пошуку партнерів для співробітництва в торговельно-економічній, виробничій та інвестиційній галузях. Під час роботи форуму відбудеться Підписання Угоди про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Китайською Асоціацією міжнародного економічного співробітництва.

Сфери інтересів тайванських бізнесменів включають: імпорт продукції чорної і кольорової металургії, машинобудівної галузі, хімічної і харчової промисловості (кондитерські вироби), експорт електротехнічних товарів, побутових приладів, текстильних виробів, медичного обладнання та фармацевтичної продукції, а також послуги морського і повітряного транспорту, зв‘язку, туризм, інвестиційне співробітництво та ін.

Загальна вартість поїздки складає:

- 2 635 дол. США для представників українських компаній медичного та фармацевтичного спрямування у разі реєстрації на сайті організаторів виставки MEDIPHAR TAIPEI до 23 жовтня 2010 р. (реєстраційна анкета додається), або наявності власної веб-сторінки, яка свідчить про спеціалізацію компанії;

- 2 995 дол. США для представників українських компаній іншого спрямування та спеціалізації.

Зазначена вартість включає витрати на: авіапереліт м.Київ – м.Тайпей (о.Тайвань) – м.Київ, проживання у готелі 5* (одномісні номери), організацію ділової програми, послуги перекладачів, трансфери, транспортне обслуговування, страхування, оформлення візи, організаційні витрати Палати, включаючи конвертацію української національної валюти у ВКВ. Добові для учасників поїздки отримуються за місцем роботи відповідно до встановлених норм.

Просимо Вас у найкоротший термін поінформувати відповідні підприємства регіону.

В разі зацікавленості в участі у форумі, для термінового бронювання авіаквитків просимо надсилати копії закордонних паспортів і реєстраційні форми компаній англійською мовою, а для представників компаній медичного та фармацевтичного спрямування також анкету TAITRA до

Управління міжнародних економічних зв’язків ТПП України електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або факсом: 044 279 7394, 278 1815.

Більш детальну інформацію, анкети для оформлення візи, договір-доручення з реквізитами для здійснення оплати буде надіслано додатково.

За консультаціями і довідками звертатися за телефонами:

(044) 279-73-94 Стрілецька Валентина Василівна, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.,

(044) 279-64-06 Первіна Лариса Леонідівна, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.,

(044) 272-29-27 Король Валерій Володимирович, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Для отримання інформації он-лайн з питань торгівлі відвідайте сайт Ради з розвитку зовнішньої торгівлі Тайваню (TAITRA) - www.taiwantrade.com.tw

Додаток: реєстраційна форма компанії - 1 арк.,

   програма візиту                    - 2 арк.,

   анкета TAITRA                      -  1 арк.

P.S.

Особисті данні в регістраційній формі просимо заповнити з паспорту міжнародного зразка.
Просимо також надіслати факсом свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість, юридичну адресу підприємства, розрахунковий рахунок, МФО, ЗКПО і Ф.І.П. особи, яка буде підписувати договір-доручення на забезпечення участі Вашого представника у зазначеному заході.

 

 

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП