Таможенный брокер

Діловий візит представників українського бізнесу на Канарські острови

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та інформує, що з 22 по 27 березня 2015 року  буде організовано діловий візит представників українського бізнесу на Канарські острови.

Особлива Економічна зона Канарських островів може бути досить привабливою для підприємців України завдяки низці причин: по-перше, система оподаткування є прозорою та доступною, не обтяжливою, по-друге, завдяки географічному місце розташуванню Канарські острови виступають своєрідною платформою для європейської продукції з виходом до Африки та Америки. Підприємці, які виявлять бажання там працювати, матимуть змогу скористатися низкою податкових пільг. Зокрема, ставка податку на прибуток підприємства становить 4%, у той час як у країнах ЄС – у середньому понад 21%. Серед сфер діяльності, на які поширюються податкові пільги на Канарських островах,- транспорт, логістика, консалтинг, інформаційні технології, реклама, переробка відходів, інновації, телекомунікації, охорона здоров’я, авіакосмічна галузь тощо. Крім того, Канарські острови є автономним співтовариством Іспанії й Європейського Союзу, тому щодо працюючих там компаній діють законодавчі норми, спрямовані на усунення подвійного оподаткування. Одним із сприятливих аспектів для українських підприємців є можливість отримання субсидій з європейських фондів, доступ до кредитів з низько. Ставкою від Європейського Банку у випадку створення спільного підприємства.

Організатори ділової поїздки забезпечують послуги з:

- надання візової підтримки;

- організації ділової програми;

- бронювання одномісних номерів у готелі 3* або 4*;

- медичного страхування на період перебування на Канарських островах;

- бронювання авіаквитків та організації транспортного обслуговування делегації під час ділової поїздки;

- перекладу.

Наразі ТПП України узгоджує окремі організаційні питання з зарубіжними партнерами. Детальну програму поїздки  та фінансові умови участі буде надано додатково на Ваш запит.

У разі зацікавленості в участі прохання заповнити і надіслати до ТПП України анкету- заявку ел.поштою у форматі WORD на адресу e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі необхідності отримання шенгенської візи бажано надіслати заявку до 23 лютого п.р.

Додаткову інформацію можна отримати в Департаменті міжнародних економічних зв’язків ТПП України (провідний консультант Лисецька Наталя Авксентіївна, тел.: (044) 270-57-33, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Додаток: анкета-заявка учасника

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП