23542351

Таможенный брокер

м. Чернігів, Україна

У зв’язку з налагодженням співпраці та підписаним меморандумом про взаєморозуміння між Міжнародним Торгівельним Центром(МТЦ) та Асоціацією «Укрлегпром» в рамках проекту «Східне партнерство: Готовністьдо Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, планується провести навчально-консультативний тренінг для тренерів українських експортоорієнтованих підприємств метою підвищення загальної продуктивності праці на виробництві.

Довідково: МТЦ є спільним агентством розвитку Світової організації торгівлі та Організації Об'єднаних Націй, яке стимулює зростання експорту за рахунок надання технічної допомоги, пов'язаної з торгівлею, на національному, інституційному та підприємницькому рівнях (www.intracen.org).

Як відомо, підвищення продуктивності праці є безперечною умовою прогресу і ефективного розвитку виробництва, а кожне підприємство характеризується певним рівнем продуктивності праці, який залежить від дії різноманітних чинників. Кожне підприємство має власні резерви зростання продуктивності праці - від більш повного використання виробничого потенціалу до удосконалення техніки, технології, раціонального поліпшення організації виробництва та управління. Даний навчальний цикл спрямований збільшити виробничий потенціал українських підприємств легкої промисловості шляхом оптимізації трудозатрат персоналу.

В якості експертів та тренерів було запрошено досвідчених консультантів з Республіки Індія, а саме:

-      Ганапатху Кандасаму Нантхакумар (GANAPATHY KANDASAMY NANTHAKUMAR) - експерт МТЦ, випускник NIFT, Bangalore та учасник програми обміну Еnsait, Fгапсе. Протягом своєї кар'єри даний галузевий експерт провів консультації / навчання для 40 виробничих підприємств Індії, Шрі-Ланки, В'єтнаму та Бангладеш.

Основними напрямками діяльності експерта є: підготовка та перепідготовка спеціалістів підприємств для подальшого впровадження набутих знань у виробничі процеси (реалізовано близько 15 програм в Індії та за кордоном); ІЕ & Sиреrvisory Тraining (реалізовано на 4 фабриках, включаючи одного з провідних світових виробників одягу); впровадження системи управління якістю – Quality Мапаgement System (QМS);Картування потоку створення цінностей - Value Streaт Марріпg (VSМ).

Бабу Адерш Срінівас (RAMESH BABU ADERSH SRINIVAS) - експерт МТЦ

Чому саме ця програма буде корисною для підприємств?

Система підготовки тренерів із числа персоналу фабрики є перевіреною часом методикою та дозволяє в досить короткий проміжок часу збільшити продуктивність праці персоналу в середньому на 40% у разі впровадження пропонованих новацій у виробничий процес та дозволяє покращити ефективність виробництва, збільшити пряму продуктивність праці, скоротити трудовий оборот, значно удосконалити систему роботи швейних потоків різного виду тощо.

Даний 8 денний тренінг згідно з умовами проекту буде проводитися для спеціалістів 10 швейних підприємств, які мають відповідати наступним критеріям:

-       Є офіційно зареєстрованим МСП (мале або середнє підприємство);

-       Частка вітчизняного капіталу має становити не менше 60%;

-       Досвід роботи на внутрішньому ринку не менше року;

-       Є експортером або компанією, яка готова до експорту;

-       Серед працівників наявна молодь та жінки;

Наявність не менше 50 швейних машинок в постійній роботі.

Інші умови участі в тренінгу:

-       В навчальній програмі можуть взяти участь два представники від однієї компанії: швея-оператор та майстер (технолог);

-       Тренінг є безкоштовним (окрім витрат пов'язаних з проїздом до місця проведення тренінгу, проживанням представників підприємств та вечері)-,

-       Кожен навчальний день буде завершуватися практичним засвоєнням отриманих навичок: 5 навчальних днів теорія + практика, три навчальні дні будуть лише практичними;

-       Усі учасники отримають підтверджуючий сертифікат про навчання;

-       Кожен учасник отримає власний комплект дидактичних матеріалів;

-       Наявний синхронний переклад;

-       Під час навчання учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейк та обіди);

-       Щодня для учасників навчання буде здійснюватися трансфер до ДП «ТК Стиль 2013».

Тренінг буде проводитися з 1 по 9 серпня 2018 року (вихідний - неділя) на базі чернігівського підприємства ВП «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт» (м.Чернігів, вул.Інструментальна, 6, сайт компанії: http://tк-stуІе.сот.иа), програма в додатку.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua