23542351

Таможенный брокер

V Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І. Г. Побірченка.

4 жовтня 2018 р. Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України за сприяння Комісії Організації Об’єднаних Націй по праву міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) в приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) проводять V Міжнародні арбітражні читання памяті академіка І. Г. Побірченка.

            З огляду на те, що в 2018 році міжнародною спільнотою відзначається 60-річчя прийняття Нью-Йоркської конвенції про визнання і приведення у виконання іноземних арбітражних рішень, учасниками якої є 159 держав, і яка вважається найуспішнішим міжнародним договором у світі, організатори Читань присвятили їх темі: «Нью-Йоркська конвенція про визнання і приведення у виконання іноземних арбітражних рішень: 60-річна історія успіху». Саме завдяки цій Конвенції Міжнародний комерційний арбітраж набув поширення у всьому світі і став надійним, ефективним способом вирішення зовнішньоекономічних спорів.

            Читання проводяться за участю представників ЮНСІТРАЛ, відомих фахівців (як іноземних, так і вітчизняних) в галузі міжнародного комерційного права та арбітражу. До участі у Читаннях запрошений суддівський корпус, оскільки реалізація положень Нью-Йоркської конвенції здійснюється, передусім, державними судами.

            Питання, що будуть обговорюватися, мають не лише теоретичний аспект, а і суто практичну спрямованість, зокрема одна із сесій Читань буде присвячена практиці визнання та приведення до виконання арбітражних рішень у країнах Балтії, СНД, ЄС, а також Великобританії, Китаї та Канаді. Також, вперше для учасників під час конференції буде організована зустріч з Генеральним Секретарем та Радником Голови МКАС при ТПП України для обговорення практичних питань застосування нового Регламенту та порядку звернення з позовами до МКАС при ТПП України.

            Контактна особа в МКАС при ТПП України – Костишина Ольга Миколаївна – радник Голови МКАС при ТПП України (тел.+380679083293, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">kon@icac.org.ua), секретаріат МКАС (тел.+380445865187).

            Анонс Читань додається.

            Всім, до сфери професійних інтересів котрих входить зовнішньоекономічна діяльність, міжнародне приватне право і міжнародний комерційний арбітраж.

            4 жовтня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд (ІСАС) та Морська арбітражна комісія (UMAC) при Торгово-промисловій палаті України за сприяння Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) у приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) проводять V Міжнародні арбітражні читання памяті академіка І. Г. Побірченка.

            Беручи до уваги те, що у 2018 році відзначається 60-річчя прийняття Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень (1958 рік), учасниками якої є 159 держав, організатори Читань вирішили присвятити V Міжнародні арбітражні читання темі:

НЬЮ-ЙОРКСЬКА КОНВЕНЦІЯ ПРО ВИЗНАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ІНОЗЕМНИХ АРБІТРАЖНИХ РІШЕНЬ: 60-РІЧНА ІСТОРЯ УСПІХУ

            В рамках Читань попередньо пропонується проведення трьох сесій та обговорення таких питань:

            І сесія. Нью-Йоркська конвенція – ефективний багатогранний інструмент у сфері міжнародного комерційного арбітражу

            Нью-Йоркська конвенція: її значення, сфера регулювання та перспективи застосування у сучасних умовах. Документи ЮНСІТРАЛ та керівництво МРКА щодо тлумачення та застосування Нью-Йоркської конвенції. Взаємодія Нью-Йоркської конвенції. Взаємодія Нью-Йоркської конвенції з іншими міжнародними договорами та національним законом. Правило «більш вигідної норми».

            ІІ сесія. Арбітражна угода в контексті Нью-Йоркської конвенції

            Основні характеристики арбітражної угоди за Нью-Йоркською конвенцією: письмова форма, автономність, обов’язковість, презумпція дійсності. Застосування термінів «недійсна», «втратила силу», «не може бути виконана» до арбітражних угод; право, на підставі якого вони оцінюються. Межі втручання державного суду під час реалізації арбітражем принципу «компетенції-компетенції». Визнання і приведення до виконання арбітражних рішень щодо осіб, які не підписували арбітражну угоду.

            ІІІ сесія. Визнання та приведення до виконання арбітражних рішень: від теорії до практики

            Новели українського процесуального законодавства про визнання та виконання арбітражних рішень: іх відповідність Нью-Йоркській конвенції. Особливості виконання скасованих арбітражних рішень, а також res judicata в контексті рішень, прийнятих судами іншої держави відповідно до Нью-Йоркської конвенції.

            В рамках даної сесії планується обговорити практику визнання та приведення до виконання арбітражних рішень у країнах Балтії, СНД, Європейського союзу, Великобританії, Китаї, Канаді та Україні.

            До участі у Читаннях запрошуються арбітри та спеціалісти провідних арбітражних інституцій світу, представники судової влади, науковці, адвокати та юристи, представники бізнесу, спеціалісти підприємств та організацій, які спеціалізуються у сфері ЗЕД та міжнародного комерційного арбітражу.

            Регламент Читань надає всім бажаючим можливість брати участь у дискусії.

            Робочими мовами Читань є українська та англійська (з забезпеченням синхронного перекладу).

            Також вперше для представників бізнесу, адвокатів та практикуючих юристів під час конференції буде організовано зустріч з Генеральним секретарем та радником Голови ІСАС для обговорення практичних питань застосування нового Регламенту та порядку звернення з позовами до ІСАС.

            Участь у Читаннях є платною: реєстраційний збір складає 1500 грн. (для арбітрів ІСАС та UMAC, а також представників судової влади участь є безкоштовною, аспірантам та студентам – знижка 50%)

            Заявки на учась у Читаннях приймаються до 1 жовтня 2018 року.

            У разі виникнення питань, Ви можете звернутись до секретаріату ІСАС (тел.+380445865187; +380672395677; +380503523696).

Матеріали V Читань традиційно будуть опубліковані

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua