Таможенный брокер

Заходи в Україні

ВЕЛИКА ПЕРЕГОВОРНА КАМПАНІЯ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ КРАЇН СНД

ТПП України разом з міжнародною компанією EXIM EXPO інформує.

З 15 по 30 жовтня 2020 року в форматі «Онлайн» відбудеться Велика Переговорна Кампанія для постачальників і виробників FMCG товарів за участю понад 100 провідних рітейлерів і дистриб'юторів з 10 країн СНД. За підсумками двосторонніх переговорів будуть укладені контракти. Зустрічі учасників пройдуть на спеціальній закритій онлайн-платформі «Світ торгівлі».

Докладніше

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧІ З ВИРОБНИКАМИ ТОВАРІВ З КИТАЮ

До 31 серпня 2020 року є можливість приєднатись до онлайн-зустрічей з виробниками товарів з Китаю.

Організатор - компанія Meorient International Exhibition Co Ltd., партнер в Україні - Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України.

Докладніше

ТОВ «ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У ПРОФІЛЬНИХ СЕМІНАРАХ

«ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» запрошує партнерські організації до безкоштовної участі у якості слухачів вебінарів, які будуть проводити ТОВ «ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» спільно з GIZ.

Компанія бере участь в проєкті німецького товариства міжнародного співробітництва (DEUTSCHE GESELLSCHAFT FUR INTERNATIONALE ZUSAMMENARBEIT GMBH (GIZ)) на проведення тренінгів з енергоефективності (ЕЕ) в онлайн-форматі (Conducting of trainings on energy efficiency in online format).

Докладніше

Онлайн-форум українсько-словенського співробітництва

Наприкінці вересня (точна дата буде повідомлена пізніше) заплановано проведення українсько-словенського бізнес-форуму у форматі онлайн, присвяченого пошуку шляхів ефективного ділового співробітництва в умовах COVID19 та визначенню сфер взаємної зацікавленості з боку українського та словенського бізнесу. У заході передбачається участь державних інституцій, торгових палат, дипломатичних установ та представників ділових кіл України та Словенії.

Докладніше

Онлайн-захід про вплив COVID-19 на промислові підприємства

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує представників підприємств, асоціацій та всіх, кого може зацікавити онлайн-захід на тему: «Вплив COVID-19 на українські виробничі підприємства та допомога у відновленні нормальної роботи».

Докладніше

ООН запрошує підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

Ekspo Logo 1 02

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2020», яка відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року. Захід пройде в самому серці міста – «Українському домі» по вулиці Хрещатик, 2. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі й Японії, та Посольства США в Україні.

Докладніше

Онлайн форум Next Normality: Let’s prepare

next normality b fb post 01З 25 по 29 травня в режимі щоденних онлайн дискусій, в Україні пройде форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare.
На форумі виступлять більше 20 провідних експертів української Індустрії 4.0 зі всіх категорій – замовників, інтеграторів, розробників, науковців, університетів та агенцій з розвитку.

Докладніше

VIII Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2020»

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата повідомляє, що в період з 30 вересня по 03 жовтня 2020 року у місті Кропивницькому відбудеться VIII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2020».

Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислова палата України, Кіровоградська обласна державна  адміністрація, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

Докладніше

РОБОЧА ЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ З НОВОПРИЗНАЧЕНИМ НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ УКРАЇНИ В КНР

Зважаючи на те, що на сьогодні Китай стає головним торговим партнером України (як за обсягами експорту української продукції, так і імпорту з КНР), обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва стає нагальною необхідністю.

Докладніше

Другий бізнес-форум ГУАМ

ГУАМ12 грудня 2019 р. за підтримки Секретаріату ГУАМ та урядів Азербайджану, Грузії, Молдови та України відбудеться Другий бізнес-форум ГУАМ під назвою «Державно-приватне партнерство в реалізації ключового проекту ГУАМ зі сприяння торгівлі та транспорту».Захід відбудеться в приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Докладніше

Більше новин:

 1. III НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСП 2019: #ЗРОСТАЙМО РАЗОМ
 2. Презентація торговельного, економічного та туристичного потенціалу Південно-Африканської Республіки з нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення демократії в ПАР
 3. 14 листопада відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»
 4. РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ТПП УКРАЇНИ З ГОЛОВОЮ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ ДАНИЛОМ ГЕТМАНЦЕВИМ
 5. II міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»
 6. VII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2019»
 7. PRO-ефективність 3.0
 8. Сучасні підходи в налагодженні ефективної системи попередження та управління ризиками на підприємствах малого і середнього бізнесу
 9. Зустріч з організаторами «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» в ТПП України
 10. УКРАЇНСЬКО-ОМАНСЬКИЙ бізнес-форум
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

 • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
 • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП