23542351

Таможенный брокер

Заходи в Україні

PRO-ефективність 3.0

Запрошуємо взяти участь у щорічній виставці енергоефективного обладнання та матеріалів «PRO-ефективність 3.0», яка відбудеться 01.06.2019 у м.Миколаїв.

Докладніше

Сучасні підходи в налагодженні ефективної системи попередження та управління ризиками на підприємствах малого і середнього бізнесу

Шановні колеги!

organizaciya zhinochogo biznesu 1

Запрошуємо Вас взяти участь у виїзному засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України у формі круглого столу на тему: “Сучасні підходи в налагодженні ефективної системи попередження та управління ризиками на підприємствах малого і середнього бізнесу”.

Докладніше

Зустріч з організаторами «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» в ТПП України

Запрошуємо взяти участь в робочій зустрічі підприємців України, які працюють з китайським бізнесом та планують участь в роботі виставки китайських товарів «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» (м. Варшава, 29-31 травня 2019 року) з Головою Організаційного Комітету «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» паном Мареком Трачиком та представником китайської компанії Meorient («Меоріент»).
Під час зустрічі будуть обговорюватися організаційні питання щодо проведення виставки та участі українських підприємців в зазначеному заході, а також щодо організаційних форм і механізмів співпраці з китайськими партнерами.

Докладніше

УКРАЇНСЬКО-ОМАНСЬКИЙ бізнес-форум

2 квітня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться перший спільний УКРАЇНСЬКО-ОМАНСЬКИЙ бізнес-форум. Оманську делегацію очолить Голова ТПП Оману Північного регіону Аш Шаркіах (North Ash Sharqiah).

Докладніше

Українсько-боснійсько-герцеговинський круглий стіл

14 березня 2019 року в рамках чергової зустрічі українсько-боснійсько-герцеговинського Комітету відбудеться українсько-боснійсько-герцеговинський круглий стіл. Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництва між Україною та Боснією і Герцеговиною, умови ведення бізнесу в Україні та БіГ, досвід інтеграції в єдиний ринок ЄС та інші актуальні питання.

Докладніше

Конференція «Україна – Чилі»

26 березня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться конференція «Україна – Чилі». Чилійська сторона виявила зацікавленість у співробітництві, насамперед, в агропромисловому та продовольчому секторах, будівництві, гірничому видобуванні, туризмі, посередницьких послугах. 

Докладніше

VII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2019» у Кіровограді

В період з 25 по 28 вересня 2019 року у місті Кропивницькому відбудеться VII Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо-2019».
Організатори виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислова палата України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Національна академія аграрних наук, Всеукраїнська асоціація виробників машин та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів.

Докладніше

ЕНЕРГЕТИЧНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ INVEST ENERGY CONFERENCE

Invest Energy Conference Dnipro21 лютого у м. Дніпро відбудеться Інвестиційна Конференція Invest Energy Conference. Організатор заходу – Клуб енергетики. Партнери заходу: Дніпропетровська обласна рада, Агентство розвитку Дніпра, Запорізька торгово-промислова палата. Запрошені: члени Клубу енергетики, інвестори та інвестиційні фонди, банки та міжнародні фінансові установи, керівники промислових і аграрних підприємств, територіальних громад, експерти галузі.

Докладніше

Круглий стіл до 27-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою

29 січня 2019 року об 11.00 у приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх) на виконання плану роботи Української частини Українсько-Китайської Ділової ради на 2019 рік відбудеться круглий стіл «Стан та перспективи розвитку торговельно-економічних відносин України та КНР у контексті співробітництва ділових кіл країн». Реєстрація розпочнеться о 10.30. Захід буде присвячено обговоренню актуального стану співробітництва між Україною та Китаєм, включаючи пошук можливих шляхів активізації двосторонніх торговельно-економічних відносин та врегулювання існуючих проблемних питань.

Докладніше

Засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України

22 січня 2019 року в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, конференц-зала “Колізей”) відбудеться розширене засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України у формі круглого столу на тему: “Мораторій на перевірки бізнесу закінчився: чого очікувати бізнесу в 2019 році?” за участі Голови Державної регуляторної служби України К.М.Ляпіної.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua