Таможенный брокер

Заходи в Україні

Онлайн-захід «ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПОНЕНТУ «ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗРОСТАННЯ» ПРОГРАМИ «EU4ENVIRONMENT» В УКРАЇНІ»

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує всіх бажаючих долучитися до онлайн-заходу “Презентації компоненту “Циркулярна економіка та нові можливості зростання” програми “EU4Environment” в Україні.

Дата та час: 25 лютого 2021 року (11:00-13:00)
Формат: онлайн
Платформа: Zoom
Мова: українська та англійська (забезпечуємо синхронний переклад)

Докладніше

Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів

fb feb 3Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України спільно з Асоціацією «ЗЕД»,
Українською асоціацією бізнесу і торгівлі, Координаційною радою з виробничо-логістичних питань та іншими організаціями-партнерами організовують ряд заходів для українських підприємств-виробників з метою надання всебічної допомоги з питання організації експорту вітчизняної продукції.
Першим заходом є Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів, яка відбудеться 18 лютого 2021 року.
Формат проведення: онлайн/офлайн

Докладніше

Вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

Вебінар 27.01 Мінекономіки 01 2

27 січня об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання https://techreg.in.ua/ відбудеться вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?».

Докладніше

Онлайн-конференція “ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ”

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр) в Україні організовує 16 грудня 2020 року (з 10:00-14:00) національну онлайн-конференцію “ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ”.

Запрошуємо Вас ознайомитись зі здобутками, перевагами, успіхами та викликами проєкту UNIDO “Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України”, який виконувався Центром в Україні 8 років.

Докладніше

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ В АГРОСЕКТОРІ: УКРАЇНА-ІСПАНІЯ

16 листопада 2020 року об 11:00 відбудеться онлайн бізнес-конференція за участю українських і іспанських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Іспанії.

Захід організовується у співпраці з Асоціації торгівлі зерновими та олійними культурами Іспанії (LaAsociacióndeComerciodeCerealesyOleaginosasdeEspaña) Посольством України в Королівстві Іспанії, Посольством Іспанії в Україні, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.

Докладніше

Німецько-Українська онлайн-конференція „ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ПРОМИСЛОВОСТІ“

Німецько-Українська промислово-торговельна Палата – за дорученням Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини і у співпраці з компанією energiewaechter GmbH - проводить у рамках експортної ініціативи „Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні“ інформаційну конференцію на тему «Енергоефективність у промисловості».

Конференція відбудеться у вівторок, 03 листопада 2020 року, у режимі онлайн, через систему конференц-зв’язку zoom одночасно в Німеччині і Києві.

Докладніше

Баварсько-Український онлайн-форум: 6 жовтня 2020

480277Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я.
Початок заходу: 6 жовтня 2020 року о 10.00, паралельно у місті Києві та місті Мюнхені – у режимі онлайн.

Докладніше

«UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE»

Громадські спілки «Міжнародна Асоціація «Євростратегія» і «Рада Соціального Інвестування» запрошують на Міжнародний ресурсний бізнес форум «UKRAINE.INFO.BIZ 2020: ONLINE», що відбудеться 10 жовтня у ZOOM.
Цей Форум є комунікаційною платформою, яка об'єднує представників бізнесу, третього сектора, міжнародних донорських організацій і фондів та дипломатів для пошуку ефективних моделей співпраці, розвитку інноваційних підходів взаємодії. У цьому році до заходу приєднаються видатні ротарійці з усього світу.

Докладніше

ВЕЛИКА ПЕРЕГОВОРНА КАМПАНІЯ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ КРАЇН СНД

ТПП України разом з міжнародною компанією EXIM EXPO інформує.

З 15 по 30 жовтня 2020 року в форматі «Онлайн» відбудеться Велика Переговорна Кампанія для постачальників і виробників FMCG товарів за участю понад 100 провідних рітейлерів і дистриб'юторів з 10 країн СНД. За підсумками двосторонніх переговорів будуть укладені контракти. Зустрічі учасників пройдуть на спеціальній закритій онлайн-платформі «Світ торгівлі».

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП