Реклама

MotorBank

TE Banner Versand

Заходи в Україні

Українсько-чеський бізнес-форум, м. Київ

08 червня 2017 року в рамках 7-го засідання Українсько-чеської міжурядової комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва за участю співголови Комісії Міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки пана Іржі Гавлічека в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Chamber - Hall) початок о 10.00 відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Докладніше

XIV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст - 2017».

26 травня 2017 року в ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7-а) проходитиме XIV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст - 2017». Урочисте відкриття виставки о 10.00.

Докладніше

м. Київ, яхт-клуб «Червона Калина», VII Міжнародна демо-виставка катерів та яхт “IBYS”.

Запрошуємо Вас відвідати яхт-клуб «Червона Калина» (м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, парк Дружби Народів), де 18-21 травня 2017 року проходитиме VII Міжнародна демо-виставка катерів та яхт “IBYS”. Одним із учасників виставки стане херсонська Суднобудівна Компанія – член Херсонської ТПП – “Marina Group“ (http://marina-group.com.ua), яка представить відвідувачам свій новий проект – катер вихідного дня MG 6,2.

Докладніше

Українсько-Нігерійський бізнес-форум

23 травня 2017 року в рамках візиту в Україну представницької делегації бізнесменів Нігерії у торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал, 4-ий поверх) відбудеться Українсько-Нігерійський бізнес-форум.
Цей захід – унікальна можливість встановити контакти з представниками перспективного африканського ринку.

Докладніше

30 травня в Fairmont Grand Hotel Kyiv - Енергетичний конгрес

energy congressКомпанія Nobles Fortune запрошує вас взяти участь в найбільш актуальному і впливовому заході з питань українського ринку традиційної, відновлюваної енергетики та енергетичної ефективності.
Запорізьким компаніям - спеціальна знижку для участі в Конгресі у розмірі 10%.

Докладніше

Засідання комітету підприємців у сфері ЗЕД при ТПП України

21 квітня 2017 року у приміщенні ТПП України (кімната 401) відбудеться відкрите засідання комітету підприємців у сфері ЗЕД при ТПП України.
Підставою для організації засідання стало звернення Львівської ТПП щодо проблем, які перешкоджають ефективному використанню автоматизованої системи митниці «Єдине вікно».
Пропонуємо Вам взяти участь у засіданні Комітету, на якому планується обговорити питання згідно Порядку денного (додається).

jpgЗавантажити1011.59 KB

Докладніше

Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості»

20 квітня 2017 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості». Співорганізаторами конференції виступають ТПП України, Литовська і Вільнюська палати торгівлі, промисловості та ремесел, Український Союз промисловців та підприємців, Посольство Литовської Республіки в Україні.

Докладніше

Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – switch on your business»

58d91e0b750f1Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім.. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводитиметься Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – switch on your business»

У роботі Форуму візьмуть участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, транснаціональних компаній – лідерів IT сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства.

Під час його роботи представники регіональних ТПП, малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації бізнесу, з можливостями використання мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернет і мобільного банкінгу, цифрових банківських сервісів, електронних грошей в мобільній та електронній комерції, багатоступеневих систем захисту інформаційних систем і цифрового бізнесу.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України за телефонами:
+38(050)334 61 71 –Шаповалова Алла Валеріївна, +38(063) 8174330, +38(044)2791750,
+38(067)2329220 – Малахівська Станіслава Едуардівна, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

м. Київ, Україна

6 квітня 2017 року Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) спільно з Торгово-промисловою палатою України проводить бізнес-презентацію для українського ділового співтовариства в приміщенні ТПП України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.
Метою даного заходу є впровадження бізнес-стратегії ЧБТР та продуктів Банку, що пропонуються українським державним та приватним компаніям.

Докладніше

Cемінар - презентація фірми EDAL (Польща)

В ТIШ України відбудеться семінар - презентація фірми EDAL (Польща), основним видом діяльності якої є виробництво та розробка технологій застосування прогресивних ізоляційних матеріалів (за технологіями фірми Lenzing Plastics, Австрія). Такі матеріали вже застосовуються в складних кліматичних умовах як країн ЄС, так i країн Близького сходу, Азії та Африки в будівництві промислових споруд та житла на електростанціях, при монтажі та експлуатації обладнання хімічної та нафтохiмiчної промисловості, кораблебудування, цементних заводах, для iзоляцiї систем тепло- та холодопостачання та інших.

Докладніше

Презентація німецької компанії «DF Deutsche Forfait GmbH»

27 березня 2017 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх, зал Колізей) відбудеться презентація німецької компанії «DF Deutsche Forfait GmbH», яка є лідером на ринку надання послуг форфейтингу.

Довідково:

Форфейтинг – це спосіб фінансування (кредитування) зовнішньоекономічних операцій, який полягає в купівлі в експортера експортних вимог форфейтером (комерційним банком чи спеціалізованою компанією) з виключенням права регресу (зворотної вимоги). Експортеру виплачується залишкова сума експортної вимоги за мінусом суми дисконту. Форфейтинг має багато спільного з «експортним факторингом». Однак факторинг вважається короткостроковим інструментом фінансування, а строк форфетування становить здебільшого від 90 днів до 5 років, тобто форфейтинг можна трактувати як середньо- та довгостроковий спосіб кредитування зовнішньоекономічних операцій. 

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Навчальний центр ТПП Академія Запорізької ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
puig lubinvest logo 20170608 medium 1
5901c72c8351f
58c79cd98a81c
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Отправьте нам сообщение

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Підтримка експорту

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua