Реклама

MotorBank

TE Banner Versand

Заходи в Україні

Засідання комітету підприємців у сфері ЗЕД при ТПП України

21 квітня 2017 року у приміщенні ТПП України (кімната 401) відбудеться відкрите засідання комітету підприємців у сфері ЗЕД при ТПП України.
Підставою для організації засідання стало звернення Львівської ТПП щодо проблем, які перешкоджають ефективному використанню автоматизованої системи митниці «Єдине вікно».
Пропонуємо Вам взяти участь у засіданні Комітету, на якому планується обговорити питання згідно Порядку денного (додається).

jpgЗавантажити1011.59 KB

Докладніше

Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості»

20 квітня 2017 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості». Співорганізаторами конференції виступають ТПП України, Литовська і Вільнюська палати торгівлі, промисловості та ремесел, Український Союз промисловців та підприємців, Посольство Литовської Республіки в Україні.

Докладніше

Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – switch on your business»

58d91e0b750f1Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім.. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року в м. Одеса проводитиметься Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – switch on your business»

У роботі Форуму візьмуть участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, транснаціональних компаній – лідерів IT сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства.

Під час його роботи представники регіональних ТПП, малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації бізнесу, з можливостями використання мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернет і мобільного банкінгу, цифрових банківських сервісів, електронних грошей в мобільній та електронній комерції, багатоступеневих систем захисту інформаційних систем і цифрового бізнесу.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

За додатковою інформацією просимо звертатися в ТПП України за телефонами:
+38(050)334 61 71 –Шаповалова Алла Валеріївна, +38(063) 8174330, +38(044)2791750,
+38(067)2329220 – Малахівська Станіслава Едуардівна, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

м. Київ, Україна

6 квітня 2017 року Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) спільно з Торгово-промисловою палатою України проводить бізнес-презентацію для українського ділового співтовариства в приміщенні ТПП України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.
Метою даного заходу є впровадження бізнес-стратегії ЧБТР та продуктів Банку, що пропонуються українським державним та приватним компаніям.

Докладніше

Cемінар - презентація фірми EDAL (Польща)

В ТIШ України відбудеться семінар - презентація фірми EDAL (Польща), основним видом діяльності якої є виробництво та розробка технологій застосування прогресивних ізоляційних матеріалів (за технологіями фірми Lenzing Plastics, Австрія). Такі матеріали вже застосовуються в складних кліматичних умовах як країн ЄС, так i країн Близького сходу, Азії та Африки в будівництві промислових споруд та житла на електростанціях, при монтажі та експлуатації обладнання хімічної та нафтохiмiчної промисловості, кораблебудування, цементних заводах, для iзоляцiї систем тепло- та холодопостачання та інших.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Навчальний центр ТПП Академія Запорізької ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Отправьте нам сообщение

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Підтримка експорту

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua