Таможенный брокер

Внимание
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Українські та іноземні підприємці дискутують про роль інновацій у бізнесі у рамках «InCo Forum-2019»

DSC 4943Вже вчетверте у ВЦ «Козак-Палац» відбувається масштабний Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». Сьогодні - головний дискусійний день заходу.
У форумі беруть участь представники влади, дипломатичного корпусу, українські та міжнародні компанії.
Привітав українських та іноземних підприємців голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.
– … Мені приємно бути тут та вітати стількох гостей. З кожним роком форум трансформується, стає більшим і стає цікавим для більшої кількості українських та іноземних підприємств. Під час дискусії хочеться почути справжні думки людей: що турбує, чи заважає бізнесу та інвесторам.
Як зазначив під час відкриття заходу президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, основною темою форуму цього року обрано інновації. Адже саме інновації є фактором конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління.

Пленарна частина розпочалась дискусією про стратегічне бачення розвитку області. За словами першого віцепрезидента, генерального секретара Торгово-промислової палати України Михайла Непрана, бажання обласної адміністрації надавати допомогу та підтримку місцевому бізнесу є дуже важливим.
– Я завжди кажу, що на Хрещатику не ловлять морську рибу, а у Києві не ллють метал. Треба їхати в регіони та питати, чим живуть люди. Як ми можемо допомогти. Звичайно, місцева влада як ніхто знає стан реальних справ у своєму регіоні. І саме такий дискусійний формат форуму і сприяє налагодженню комунікації та взаєморозуміння, – наголосив Михайло Непран.
Торгово-промислову палату України на форумі представляє потужний «десант» авторитетних спікерів. У їх числі – координатор Європейського офісу ТПП України Ральф Ловак, представник ТППУ в Австрійській Республіці Райнер Рудольф Штальтнер, голови профільних комітетів ТППУ Володимир Власюк, Олег Лиховид.
DSC 4958
Під час заходу відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю між Запорізькою торгово-промисловою палатою і Проектом Міжнародного Торгового Центру.
На учасників «InCo Forum-2019» також чекають лекції у рамках трьох тематичних дискусій: інновації в промисловості: від ідеї до впровадження, а також  «промисловий безвіз» для українського експорту до ЄС; смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями; майбутнє держави – за розвитком IT-технологій.
Вчора «InCo Forum-2019» стартував у виставковому центрі «Козак-Палац» спеціалізованою виставкою «Будівництво та енергозбереження», експозицією інновацій від промислових, консалтингових, будівельних компаній України, тематичною секцією «Інновації в ОСББ».
DSC 4937
{gallery}2019/10_17_InCo{/gallery}
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП