23542351

Таможенный брокер

ПРОПОЗИЦІЇ КОМПАНІЙ ІЗ СЕРБІЇ

Березень 2011
Aqua Gala - це вода, що проїзводиться в Сербії компанією Delta Agrar, що шукає партнерів для участі в українському ринку. Продуктивність, сучасний дизайн і якість роблять можливим створення торгових марок (Private Label) для торгових мереж. На додаток до звичайної програмі PET (пластикових пляшок) пропонується і HoReCa segment. Компанія відрізняється конкурентними цінами, відмінною якістю і брендовою продукцією. Aqua Gala має дуже гарні природні якості, збалансоване співвідношення мінералів, та за складом схожа на воду Evian. Крім того, Agua Gala вірізняється привабливими упаковками - PET (пластиковою) і стіклянною. Що особливо цінується і є важливим, це сертифікат Fresenius, який у нас в наявності.
Фабрика молочних продуктів iз м.Шабац  пропонує широкий спектр екологічно чистих продуктів: сир Фета, сир Каймак - м'який сир із 70% молочного жиру в сухій речовині, сир Сирко - м'який сир з 60% молочного жиру в сухій речовині, спектр продуктів Duovivo - молочний напій зі смаком апельсина. Компанія має всі необхідні сертифікати европейського рівня. Якість, ступінь безперервності і економічно думку, можуть відбутися на українському ринку. Пошук контактів з постачальниками молока і молочних preradjeivinama українському ринку.

Telvent DMS LLC з міста Нові Сад є частиною DMS Корпорації, єдина компанія в світі, що спеціалізується на DMS (Distribution Management System) для розподілу електроенергії. Їх програмне забезпечення використовує EMASZ, ENEL, ДВК, BC Hydro, Гуйчжоу (Угорщина, Італія, США, Канада, Китай, Росія .... Деякі з функцій DMS-розробок: Distribution management system, Outage management system, Demand/Response, Distribution generation management, Distribution load management, Distribution network planning, and all services related to deployment and use of these software products. Telvent DMS займається дослідженням, розробкою, маркетингом, збутом та ліцензування програмного забезпечення DPA. Надає послуги з розробки програмного забезпечення та його обслуговування, а також її інтеграції в ІТ-інфраструктури розподілу влади. Потенційні партнерства включають: ліцензію програмного забезпечення і реселерів контрактів на надання послуг з ліцензіями на програмне забезпечення субконтрактинга і послуги електро-дистрибуції і франшизи - партнерів, що пропонують співпрацю присутнім в Україні в рамках Угоди.
Кінцева мета полягає в установці програмних забезпечень DMS у мережі центрів управління українських державних установ.

Компанія "Fabrika akumulatora Sombor" зацікавлена у співпраці з постачальниками автозапчастин на українському ринку для розміщення автомобільних акумуляторів високої якості "Black Horse". Крім того, у виробничій програмі є акумуляторні батареї для навантажувачів і вантажних автомобілів. Додатково до розміщення акумуляторів на ринку Західної Європи, значна частина продукції реалізується також на ринку РФ і Білорусії. Вони зацікавлені в налагодженні зв’язків з українськими дистрибуторами і постачальниками автомобільного ринку.

    "Форманова" із м. Сомбор  займається виробництвом меблів, в основному для ванних кімнат. Також компанія займається виготовленням меблів бізнес- і житлової нерухомості. У нас є сучасні машини для виготовлення меблів, і відмінний малярний цех. Виробництво продається на ринках колишньої Югославії, і зацікавлені в збуті своєї продукції та послуг на території України.

     Мімар - сербська компанія, є однією з компаній, що займаються інноваційнію продукцією в будівництві, а також виготовляють продукти для різних додатків і кіосків. В Україні шукає стратегічного партнера, який буде готов організувати виробництво в Сербії для розміщення на ринках регіону та за його межами. Вони зацікавлені у співпраці з будівельними компаніями і виробниками санітарно-технічного обладнання ..

     ТОВ "N-Copy" з м.Нови-Сад прагне до співпраці з компаніями у сфері ІТ та споживчому секторі офісної техніки. З європейськими стандартами, якісною і професійною робочою силою, особливо зацікавлені у співпраці у сфері картриджів.

     ТОВ "Livnica Pozega" виробляє гальмівні колодки для залізничних транспортних засобів. Вони зацікавлені у співпраці з постачальниками, виробниками рейкових транспортних засобів. Livnica Pozega в своїй виробничій програмі робить виливки з чавуну і ковкого лиття.

     ТОВ "Vitamin" з м.Харгош є виробником червоного меленого перцю, "HORGOSKI ZACIN" - приправа і, "ALAS" - приправа для юшки. Є одним з найбільших виробників і переробників перцю, продуктів та насіння перцю. Шукає партнерів на українському ринку.

Компанія T ~ 1 із м.Ада, виготовляє запасні частини гвинтових пресів для пресування насіння олійних культур, а також гвинтові преси для пресування тваринних білків. Для запасних частин застосовується шар твердого металу, товщина якого 4-5мм і твердість якого 58-62 HRC. Цей шар дуже стійкий до зношування.
Великий досвід і строгий контроль якості гарантують якість нашої продукції. Ми використовуємо тільки якісні матеріали. Через нашу технології виробництва та суворий контроль, наші частини можуть бути використані в граничних умовах. Поряд з виготовленням запасних частин, наша компанія виробляє також:
- гвинтовий прес для пресування соняшнику, сої, ріпаку ~ холодним способом;
- вертикальні барабани для очищення насіння (верстат);
Вони зацікавлені у діловому співробітництві з фірмами, що займаються виробництвом рослинних масел, а також компанії, які виготовляють запасні частини для гвинтових пресів Не преси та прес-відстеження продукції.

Компанія Multi-TEC з багаторічним досвідом роботи у пожвавленні рослинництва в упакуванні порошкових продуктів у харчовій промисловості, цукрових заводів, млини, зацікавлена у співпраці з українськими виробниками цукру та інших компаній.

Компанія Banini із м. Кікінда є одним з найсучасніших і технологічно-передових заводів кондитерських продуктів у цій частині Європи. Розташований в самому серці житниці Сербії, де висока якість сировинної бази в межах 50 миль від заводу, що завдяки технологічним знанням найкращих технологів з Італії робить можливим виготовлення продукції найвищої якості, що підтверджується дотриманням всіх стандартів якості продукції.
В продажах на внутрішньому ринку Banini знаходиться на високому місці, у той час як окремі продукти, такі як ноблиці та вафельна продукція переконливо займають лідерські позиції.
Додатково до продажу на внутрішньому ринку, Banini продає свою продукцію більш, ніж в 20 різних країнах на всіх континентах,  як під власною торговою маркою, так і під маркою великих торгових мереж, що є показником якості та конкурентоспроможності компанії на зовнішніх ринках. Вони зацікавлені в розміщенні своїх продуктів на українському ринку.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua