Таможенный брокер

Європейська Мережа Підприємств


Шановні Пані та Панове!
До Вашої уваги пропонуються актуальні  комерційні пропозиції іноземних компаній в рамках міжнародного проекту « Європейська Мережа Підприємств».

1. Китайська компанія, яка спеціалізується на імпорті продуктів харчування та займає провідні позиції по ряду напрямків у південно-західному регіоні Китаю (наприклад, компанія співпрацює з 3000 роздрібних магазинів, включаючи мережеві та немережеві роздрібні крамниці), є зацікавленою у співпраці з українськими компаніями щодо постачання продуктів харчування до Китаю.
 
Китайська компанія готова розглядати пропозиції, які надходитимуть від українських підприємств щодо всього спектру продуктів харчування 
(борошно, крупи, бобові, газовані та негазовані мінеральні води, пиво, інші напої, мед, чаї, харчові олії, цукерки, шоколад, цукор, в т.ч. цукор-рафінад, напівфабрикати тощо).  

2. Вірменська компанія-виробник, яка спеціалізується на виробництві сухих, напівсухих і напівсолодких червоних елітних вин зацікавлена в послугах посередників, а також в спільному виробництві.
 
Контактна інформація зазначеної вірменської компанії може бути наданою зацікавленим компаніям / організаціям у рамках надання нової послуги.

3. Шведська інноваційна компанія зацікавлена у співробітництві з українською компанією-виробником сантехніки, яка могла б бути зацікавленою прийняти участь у реалізації міжнародного проекту щодо виробництва нових ресурсозберігаючих зливних систем для туалетних кімнат. 
 
Першим кроком у пропонованому співробітництві є випуск прототипу для його опробування (матеріали для виробництва - фарфор, метал, пластик).
 
Моделі можливої співпраці у рамках реалізації проекту - українська компанія може виступати в ролі виробника-постачальника продукції  або в ролі партнера.       

4. Вірменська компанія, яка спеціалізується на імпорті хімічних матеріалів та реагентів, продуктів харчування, лабораторного обладнання, лабораторного скляного посуду та меблів, полімерних заливних підлог зацікавлена у налагодженні торгівельних стосунків з українськими компаніями щодо імпорту різних видів продукції до Вірменії.
 
Компанія володіє складськими приміщеннями (2500 кв. м.), які обладнані у відповідності до Європейських вимог, з під’їзною залізничною гілкою. Також компанія має значний досвід у проведенні імпортних та експортних операцій.  
 
Компанія також зацікавлена у такій формі співробітництва як спільне підприємство.         
 

5. Болгарська туристична компанія зацікавлена у закордонних представниках, в т. ч. з України, та у співробітництві з українськими туристичними компаніями. Компанія може запропонувати клієнтам конкурентні ціни та високу якість обслуговування. Компанія спеціалізується на широкому спектрі послуг, включаючи оренду автомобілів та тури до чарівних місць Болгарії тощо.  
 
Компанія зацікавлена у співпраці із закордонними представниками для промоції готелів компанії, включаючи веб-сайти для порівняння цін на відпочинкові заходи, у співпраці із профільними журналами та представниками інших організацій, які можуть розповсюджувати інформацію про послуги компанії.
 
Можливе створення спільного підприємства.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП