Таможенный брокер

Експерти проекту «Twining» з Литви завітали до Запоріжжя

1З візитом у Запоріжжі перебувають партнери Запорізької торгово-промислової палати в реалізації міжнародного твінінгового проекту – експерти з Литви. До Запоріжжя завітали лідер проекту, член правління кредитної спілки Таурімас Валіс, експерт, проектний менеджер Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати, фахівець з просування експорту Масандукайте Аудроне, керівник відділу з управління проектами Палати Вільнюса Літвінайте Аісте та експерт в галузі фандрайзингу та залучення грантів Кароліс Гранікас.


Логічним продовженням співробітництва стало підписання Угоди про співпрацю між Запорізькою ТПП та Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою.
Обидві сторони впевнені, що спільна реалізація міжнародного проекту сприятиме розвитку нових форм підтримки і розвитку бізнесу в Запорізькому регіоні.
Литовські експерти зустрілися з підприємцями Запорізького регіону та під час семінару інформували бізнес-спільноту про практичну користь програми та її можливості для українських компаній, особливості виходу на ринок Литви, роботу в умовах вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також – відвідали запорізькі підприємства, провели зустріч зі студентством та викладачами Запорізького національного університету.

Нагадаємо, що в рамках Стратегії підтримки експорту Запорізької ТПП підписаний контракт з Європалатою (Брюссель, Бельгія) на участь у проекті East Invest 2 Східне партнерство. Це тривалий проект, який передбачає залучення міжнародних експертів для консультування з питань технічного регулювання, стратегічного планування, маркетингу. ЗТПП на початку 2016 року стала учасницею Twining-програми та розробила проект разом з Вільнюською торговою палатою промисловості і ремесел, який націлений на підвищення рівня освіти регіональних підприємців та розвиток експортного потенціалу підприємств регіону.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП