Таможенный брокер

Бізнес - консультація

Що є об’єктом оподаткування ФСП?

Відповідно до ст. 302 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ об’єктом оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

З якого часу мають право зареєструватись платниками ФСП новоутворені сільськогосподарські товаровиробники?

Відповідно до п. 301.5 ст. 301 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) новоутворені сільськогосподарські товаровиробники можуть бути платниками податку з наступного року, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків.

            При цьому згідно з п. 305.3 ст. 305 ПКУ попередній податковий (звітний) рік для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників – це період з дня державної реєстрації до 31 грудня того ж року.

Які податки та збори не сплачують платники ФСП?

Відповідно до п. 307.1 ст. 307 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платники фіксованого сільськогосподарського податку не є платниками таких податків і зборів:

     а) податку на прибуток підприємств;

     б) земельного податку (крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва);

     в) збору за спеціальне використання води;

     г) збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (у частині провадження торговельної діяльності).

Докладніше

З якого часу мають право зареєструватись платниками фіксованого сільськогосподарського податку сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу або виділення?

Відповідно до п. 301.2 ст. 301 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом злиття або приєднання, можуть бути платниками податку в рік утворення, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік всіма товаровиробниками, які беруть участь у їх утворенні, дорівнює або перевищує 75 відсотків. Сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом перетворення платника податку, можуть бути платниками податку в рік перетворення, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків (п. 301.3 ст. 301 ПКУ). Сільськогосподарські товаровиробники, утворені шляхом поділу або виділення, можуть бути платниками податку з наступного року, якщо частка сільськогосподарського товаровиробництва, отримана за попередній податковий (звітний) рік, дорівнює або перевищує 75 відсотків (п. 301.4 ст. 301 ПКУ).

За яких умов юридичні особи можуть бути платниками ФСП?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платниками фіксованого сільськогосподарського податку (далі - ФСП) з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Докладніше

Чи може бути платником ФСП фізична особа – підприємець?

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, установлених пунктом 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 %.

Докладніше

Більше новин:

  1. Чи необхідно приватним підприємцям мати підтверджуючі документи на придбання товарів (робіт, послуг)?
  2. Який порядок ведення Книги обліку доходів і витрат фізичними особами - підприємцями, які здійснюють діяльність за загальною системою оподаткування?
  3. За якою ставкою податку на доходи оподатковуються доходи, отримані фізичними особами - підприємцями від здійснення підприємницької діяльності за загальною системою оподаткування?
  4. Який порядок проведення остаточного розрахунку податку на доходи фізичними особами - підприємцями, які здійснюють діяльність за загальною системою оподаткування?
  5. Як розраховуються та сплачуються авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб?
  6. Які терміни подання податкової декларації фізичними особами - підприємцями, які здійснюють діяльність за загальною системою оподаткування?
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП