Таможенный брокер

Бізнес - консультація

Запитання: податок на нерухомість

Я мешкаю в сільській місцевості і маю у власності два житлових будинки, житлова площа яких перевищує 500 кв.м. Чи  можу я сплатити податок на нерухоме майно за місцем проживання чи обов’язково сплачувати через банк у райцентрі?

Податковим кодексом України встановлено, що податкове зобов'язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується  фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування. Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській та селищній місцевості через каси сільських рад за квитанцією про прийняття податків і зборів.

Наше підприємство 20 вересня 2013 року придбало у власність квартиру для тимчасового проживання наших працівників у відрядженні. В які строки ми повинні подати декларацію по  податку на нерухоме  майно?

Докладніше

Запитання: плата за землю

Як заповнюється додаток 1 до уточнюючої податкової декларації з плати за землю, яка подається платником податку у разі припинення права власності або користування земельною ділянкою і як наслідок відсутності об’єкта оподаткування?

Відповідно до п. 287.1 ст. 287 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Внесення змін до податкової звітності у разі самостійного виправлення помилок, що містяться у раніше поданій ним податковій звітності, платником податку здійснюється відповідно до норм ст. 50 ПКУ.

Так, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Докладніше

Запитання: імпорт товарів

Чи має право платник ПДВ формувати податковий кредит на підставі тимчасових митних декларацій (МД)?

Відповідно до пункту 198.1 статті 198 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з: - придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;

- придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України.

У разі ввезення товарів на митну територію України датою виникнення податкових зобов’язань є дата подання митної декларації для митного оформлення (пункт 187.8 статті 187 ПКУ).

Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою виникнення права на віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов’язаннями згідно з пунктом 187.8 статті 187 ПКУ.

Докладніше

За шість місяців попереднє електронне митне декларування зросло більш ніж в 1,5 тис. раз

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності все активніше користуються можливістю попереднього митного декларування товарів.

Щодня митниці Міндоходів отримують щонайменше як 100 попередніх митних декларацій типу „ЕА”. Якщо у травні, коли була започаткована така форма декларування, було надіслано лише 2 декларації цього типу, то вже у жовтні їх кількість зросла в 1,8 тис. раз та склала 3,6 тис. документів, за 12 днів листопада кількість оформлень сягнула 1,1 тис.

Особливістю такого декларування є можливість здійснення митного оформлення імпортованих в Україну товарів без їх фізичного пред‘явлення митниці призначення. Тобто одразу після перетину митного кордону товар випускається у заявлений підприємцем митний режим.

Докладніше

Понад 81% касової техніки вже передають звітність дистанційно

До Системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій Міндоходів підключено майже 197 тис. одиниць касової техніки. Це складає понад 81% від загальної кількості реєстраторів.

Власники цієї техніки вже спілкуються з органами доходів і зборів дистанційно, оскільки вся звітність автоматично передається до серверу обробки інформації Міністерства.

Ті ж платники, які ще не переобладнали свою техніку, можуть зробити це без фінансових втрат для себе до 1 січня 2014 року. Саме з цього часу запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.

Докладніше

Український Уряд створює сприятливі умови для китайських інвесторів

Про це Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко заявив під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним послом КНР в Україні Чжан Сиюнем.

„Ми готові підтримувати китайський бізнес в Україні, зацікавлені у відкритті представництв. Міндоходів відповідає за податкову та митну політику. Тому наше завдання сьогодні – створення оптимальних умов для інвестицій та розвитку бізнесу. Китайські інвестори повинні відчувати себе в Україні як вдома”, - наголосив Олександр Клименко. 

У свою чергу Посол Чжан Сиюнь відзначив бажання китайського бізнесу працювати на ринках України. Такому прагненню, на його думку, якнайкраще сприяє та підтримка, яку компанії отримують від Уряду України.

Докладніше

Вирішення проблеми митної вартості.

Міністерство доходів і зборів України разом з представниками громадськості та експертами напрацюють механізми для вирішення проблем, що виникають у процесі визначення митної вартості. Такої домовленості досягли Міністр Олександр Клименко та учасники загальноукраїнського засідання громадських рад при органах доходів і зборів, яке вперше пройшло у форматі відеоселектору та зібрало більше 700 учасників з усіх регіонів України.

Зокрема, учасники засідання погодилися з пропозицією Міністра Олександра Клименка розглянути варіант перенесення процедури визначення митної вартості на етап пост-аудиту, але з підвищенням рівня відповідальності для брокерів та суб’єктів ЗЕД.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП

200x150

ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua