64222 001 AUM Banner 600x80 en

Таможенный брокер

Бізнес - консультація

Запитання – відповіді щодо діяльності фізичних осіб-приватних підприємців

           Чи звільняється від сплати авансового внеску на період відпустки приватний підприємець – платник єдиного податку 2-ї групи без найманих працівників, якщо тривалість відпустки 2 тижні?

       Відповідно до пункту 295.1 статті 295 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
     Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (пункт 295.5 статті  295 ПКУ).

Докладніше

Запитання – відповіді з податку на прибуток підприємств

Яким чином відображається придбання комп’ютерної програми, якщо передбачено термін її використання 1 рік?

Як визначено пунктом 144.1 статті 144 ПКУ амортизації підлягають витрати на придбання основних засобів, нематеріальних активів та довгострокових біологічних активів для використання в господарській діяльності.

 Підпунктом 145.1.1 статті 145 ПКУ визначені групи нематеріальних активів і встановлені строки дії права користування відповідно до правовстановлюючого документа. Зокрема, авторське право та суміжні з ним права (право на літературні, художні, музичні твори, комп’ютерні програми, програми для електронно-обчислювальних машин, компіляції даних (бази даних), фонограми, відеограми, передачі (програми) організацій мовлення тощо) крім тих, витрати на придбання яких визнаються роялті, відносяться до групи 5. 

Докладніше

Какие формы отчетности должны подаваться предпринимателем вместе с налоговой декларацией?

Министерство доходов и сборов Украины  в своем разъяснении от 25.10.2013 г. напомнило какие формы финансовой отчетности должны подаваться плательщиками налога на прибыль в органы доходов и сборов вместе с налоговой декларацией.

В частности, в документе напоминается, что согласно п. 46.2 ст. 46 Налогового кодекса плательщик налога на прибыль подает вместе с соответствующей налоговой декларацией квартальную или годовую финансовую отчетность (кроме малых предприятий) в порядке, предусмотренном для представления налоговой декларации.

Докладніше

Министерство доходов и сборов Украины напомнило, как осуществляется регистрация Книги учета доходов и расходов

 Министерство доходов и сборов Украины в своем разъяснении от 28.10.2013 г. напоминает, что учет доходов и расходов физлица-предприниматели, кроме лиц, избравших упрощенную систему налогообложения, и физлица, осуществляющие независимую профессиональную деятельность, ведут в Книге учета доходов и расходов, форма и порядок ведения которой утверждены приказом Миндоходов от 16.09.2013 г. № 481.

В документе напоминается, что Книга ведется по выбору налогоплательщика в бумажном или электронном виде (п. 2 Порядка).

Докладніше

Уведомлено, в каком случае неприбыльная организация обязана уплатить налог на прибыль

Министерство доходов и сборов Украины в своем письме от 28.10.2013 г. разьяснило включается ли в доходы неприбыльной организации позитивный результат курсовых разниц от пересчета иностранной валюты (задолженности в иностранной валюте), полученной в виде дохода, освобожденного от налогообложения.

Так, в документе напоминается, что п. п.157.2 - 157.9 ст. 157 Налогового кодекса определен перечень доходов неприбыльных организаций, освобожденных от обложения налогом на прибыль.

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Навчальний центр ТПП Академія Запорізької ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП

200x150

ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua