Таможенный брокер

Жителі Запорізької області отримуватимуть об’єктивну та актуальну інформацію щодо перспектив євроінтеграції регіону з місцевих ЗМІ

20 квітня 2015 року в Запорізькій області розпочинається активний етап інформаційного проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Запоріжжя. Територія можливостей». Жителі Запорізької області отримають цікаву, об’єктивну та актуальну інформацію про ті можливості, які відкриває саме для даного регіону асоціація між Україною та Європейським Союзом з місцевих, а не лише національних ЗМІ.

Інформаційний проект «Запоріжжя. Територія можливостей» об’єднує місцеві засоби масової інформації, які протягом наступних двох місяців пропонуватимуть жителям Запорізької області цикл тематичних інформаційних програм на телебаченні, радіо, матеріалів на онлайн-ресурсах та в друкованих ЗМІ. Наразі до проекту долучились такі ЗМІ, як телеканал «ТV-5», газета «Індустріальне Запоріжжя», онлайн-портал 061.ua, радіо «Формат».

«В рамках нашого інформаційного проекту висвітлюватимуться найактуальніші теми для Запорізького регіону», ‒ коментує Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні. ‒ «Їх ми визначили в активній співпраці з місцевими журналістами та експертами:

  • розвиток малого та середнього бізнесу,
  • перспективи розвитку туризму в регіоні,
  • можливості подальшого розвитку машинобудування, металургії та енергетики,
  • а також потенціал сільського господарства регіону на європейських ринках».

Інформаційний проект став результатом кропіткої аналітичної роботи в рамках всебічної консультаційної допомоги Україні в процесі євроінтеграції. На думку ініціаторів проекту – Департаменту преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні – саме доступ до об’єктивної та актуальної інформації є одною з ключових засад формування сприятливого інвестиційного клімату в кожному окремому регіоні країни та в Україні в цілому.

Проект «Запоріжжя. Територія можливостей» є прикладом абсолютно відкритої моделі для інформаційної співпраці. Всі учасники проекту готові ділитись актуальною для Запоріжжя інформацією з усіма ЗМІ регіону.

Якщо Ви — представник ЗМІ або громадської організації в Запорізькій області та хочете  долучитись до проекту, запропонувати власний формат висвітлення теми євроінтеграції регіону або отримати корисну інформацію для висвітлення, це дуже просто зробити, просто звернувшись до організаторів проекту!

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника інформаційного проекту «Запоріжжя. Територія можливостей» Марини Дадінової
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+38 (067) 405 65 58

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП