Таможенный брокер

СПІВДРУЖНІСТЬ (Грудень, 2016)

211241

Розширюємо кордони співпраці!

Новорічні та Різдвяні свята – найкращий час, щоб згадати визначні моменти року, що минув, підвести підсумки.

У 2016 році разом з підприємствами регіону, українськими та зарубіжними експертами Запорізька торгово-промислова палата продовжувала працювати над питаннями виходу на світові ринки, підвищенням конкурентоспроможності, розвитку кооперації, обізнаності в питаннях законодавства та технічних вимог до продукції.

Які шляхи для досягнення цих цілей? Перш за все, це освіта. Протягом року у Запорізькій торгово-промисловій палаті підприємців традиційно консультували українські та міжнародні експерти зовнішньоекономічної діяльності, організовувалися практикуми, семінари, майстер-класи.

ЕКОНОМІЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ТПП ОБ’ЄДНАВ ПІДПРИЄМЦІВ ЗАПОРІЖЖЯ ТА ФРАНЦІЇ ЗАПОРІЖЖЯ ТА ТУРЕЧЧИНА СТАЮТЬ БЛИЖЧЕ ЕКСПЕРТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ТПП БЕРУТЬ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА ДІАЛОГ ЗІ СПРИЯННЯ ТОРГІВЛІ – У ЗАПОРІЗЬКІЙ ТПП
Економічний круглий стіл у Запорізькій ТПП об'єднав підприємців Запоріжжя та Франції Запоріжжя та Туреччина стають ближче Експерти Запорізької ТПП беруть учать у розробці стратегії розвитку міста Діалог із сприяння торгівлі - у Запорізькій ТПП

Докладніше

Запорізькі топ-менеджери стажуються у Німеччині

Запорізька торгово-промислова палата є партнерською платформою Запорізької області в проекті «Програма Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів – Fit for Partnership with Germany», що реалізується Німецьким Товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ. Учасники отримують інформацію про специфіку бізнес-культури Німеччини, удосконалюють свої навички управління та ведення переговорів. Відвідуючи німецькі підприємства, молоді керівники здобувають досвід та інформацію з перших вуст, знайомляться з сучасним обладнанням та технологіями, а також можуть налагодити індивідуальні контакти з потенційними партнерами.

Нещодавно зі стажування у Німеччині повернулися запорізькі учасники Програми для топ-менеджерів – представники компаній – членів Запорізької ТПП. 

Про перші враження, результати та надбання розповідають запорізькі учасники Програми

 

mova2

Начальник відділу продажів ПМВКП «Ассоль» Руслан Липовий

lipovoi

- Спеціалізація компанії «Ассоль» - продаж і ремонт спецтехніки, постачання запасних частин, крупновузлове виробництво бульдозерів.

Як спеціалісту, що відповідає за управління продажами, мені було важливо познайомитися зі стилем ведення бізнесу у Німеччині, вивчити досвід німецьких компаній з організації крупновузлового збирання спецтехніки чи сільгосптехніки. До того ж, ми прагнемо стати сервісним партнером німецьких компаній, що експортують сільгосптехніку, спецмашини чи обладнання та отримати у майбутньому дилерські повноваження з просування машин і обладнання на ринок України.
Очікування щодо навчання та обміну досвідом цілком виправдалися. Вже зараз вивчаємо пропозиції від потенційних німецьких партнерів – адже продукція повинна бути затребуваною українським споживачем.

Докладніше

Начальник сектору маркетингу ВП «АТОМЕНЕРГОМАШ» Михайло Гончаренко

VP ATOMENERGOMASh Mihaylo Goncharenko 10- Минуло п’ять років з того часу, як я став випускником першого етапу програми “Fit for Partnership with Germany” та отримав диплом державного зразка за спеціальністю «Економіка підприємства» Національного торгово-економічного університету у м. Києві.

Цього року я став випускником програми стажування вже у Німеччині – як представник ВП «Атоменергомаш». Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво та постачання обладнання для атомних і теплових електростанцій, а також підприємств нафтогазової та хімічної промисловості.

 

Докладніше

ПРЯМА МОВА: Експерт проектного офісу в Києві програми «Fit for Partnership with Germany» Євген Клисенко


БІЗНЕС-МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ КАДРІВ
«Програма Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів – Fit for Partnership with Germany», що реалізується Німецьким Товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, та Партнерською платформою Запорізької області – Запорізькою торгово-промисловою палатою.

  


Document3

Довідка «Співдружності»

Готові до партнерства з Німеччиною

Ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) Програма підготовки управлінських кадрів є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини.
Під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 18-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

За дорученням BMWi Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. GIZ координує свою діяльність з міністерством, представниками бізнес-кіл Німеччини та партнерськими організаціями. Товариство співпрацює з 13 німецькими освітніми центрами, які приймають групи управлінців та відповідають за реалізацію Програми та організацію практики.
Станом на 2016 рік у Програмі взяли участь більше ніж 11000 управлінських кадрів. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.

Докладніше

Професійна освіта: Фактор успіху німецького бізнесу

do3 70Управління персоналом – питання, що надзвичайно цікавить учасників Програми «Fit for partnership with Germany». Через галузеву розгалуженість для більшості груп ця тема зазвичай стає спільним інтересом та є корисною для всіх учасників. Особливо у тому випадку, коли секрети управління учасникам Програми розкривають безпосередньо німецькі підприємства.
Компанія KROHNE Messtechnik GmbH – поряд із процесами виробництва інформує учасників про дуальну систему профосвіти – як стратегічний інструмент кадрового планування на підприємстві.

Докладніше

У ФОКУСІ УВАГИ – МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС

В межах процесу стратегічного планування розвитку міста Запоріжжя у 2016 році було проведено дослідження думки представників бізнесу міста. Дослідження здійснювалося консультантами проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), та незалежними фахівцями-соціологами. До робочої групи увійшли і експерти Запорізької торгово-промислової палати.

Експерти Запорізької ТПП беруть участь у розробці Стратегії розвитку міста ЕКСПЕРТИ ПРОЕКТУ «ПРОМІС» ВИВЧАЮТЬ ПРОБЛЕМИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
Експерти Запорізької ТПП беруть участь у розробці Стратегії розвитку міста Експерти проекту «ПРОМІС» вивчають проблеми малого та середнього бізнесу

Пряма мова
Головний експерт з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС Валерій Кокоть
Про розробку Концепції розвитку малого та середнього бізнесу у регіоні та використання експорту як дієвого інструменту місцевого економічного розвитку

pdfЗавантажити для перегляду бізнес-аналіз306.70 KB

Докладніше

Бізнес-практикум: Медіація – гнучкий процес врегулювання спору

12413131

Підприємницька діяльність часто пов’язана з великою кількістю конфліктів. Партнери у бізнесі, співробітники, інші компанії – чим більше бізнес, тим більша ймовірність виникнення. У той же час конфлікт – це не завжди цілком негативне явище. Звичайно, він вносить певний дисбаланс у діяльність підприємця, але й може бути сигналом до необхідності здійснення змін, іноді - допомагає краще зрозуміти свої цілі, знайти нові нестандартні рішення.
Наразі Україна перебуває в досить складному періоді, коли поряд з іншими, впроваджується й судова реформа, й фундаментальні структурні та кадрові зміни можуть призвести до уповільнення розгляду справ за допомогою суду. Крім того, вирішення конфліктів у суді, як правило, залишає у однієї сторони, а часто навіть у двох, лише негативні відчуття, що майже виключає можливість продовження партнерських стосунків.
Серед альтернативних способів врегулювання спорів (третейський суд, переговори) все частіше згадується медіація. Що ж це таке?

4521423

Докладніше

Запрошуємо до участі: міжнародна виставка субконтрактингу Z 2017

З метою представлення промислового потенціалу області Запорізька торгово-промислова палата організовує колективну експозицію підприємств регіону на Міжнародній виставці субконтрактингу запчастин, компонентів, модулів і технологій Z 2017 (м. Лейпциг, Німеччина) на пільгових умовах. Виставка  Z - Subcontracting пройде з 07 - 10 березня в м. Лейпциг (Німеччина) та спрямована на пошук потенційних партнерів з поставки і субпідрядних послуг для машинобудівної та будівельної промисловості, заводів, інших промислових сфер діяльності.  Щорічно в ній приймає участь більш ніж 500 експонентів  та  24 000 відвідувачів.131234

Одночасно пройде Міжнародна торгова виставка машинного обладнання, промислового обладнання та автоматики Іntec (більш ніж 1000 експонентів).
В зв’язку із набуттям чинності Угоди про ЗВТ України з ЄС, впевнені, що участь у даному заході стане ефективним інструментом для просування та виведення Вашої продукції на європейський ринок.
Запрошуємо компанії регіону взяти участь в колективному стенді Запорізької області
Управління організаційної роботи та міжнародних відносин, тел.: 061-233-11-72, е-mаіl: oso@ссі.zр.uа

Докладніше

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП