Таможенный брокер

СПІВДРУЖНІСТЬ (Листопад, 2016)

SpecVypusk

Міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum-2016»:
вдалий старт для подальшої роботиInCoForum ZTPP

    У тематичних секціях та засіданнях міжнародного форуму інтеграції та кооперації «InCo Forum» у виставковому центрі «Козак-Палац» загалом взяли участь понад 1500 учасників, до Запоріжжя завітали більше 40 авторитетних експертів з України, Австрії, Білорусі, Німеччини, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, ОАЕ, Польщі, Чехії та багатьох інших країн.

   Електронний журнал Запорізької торгово-промислової палати «Співдружність» пропонує до уваги спеціальний випуск, присвячений цій події. Адже офіційні заходи та робочі сесії InCo Forum - це відправна точка для продовження роботи у напрямку розвитку економіки регіону, підтримки підприємництва.

   Дякуємо експертам InCo Forum за корисну практичну інформацію для розвитку бізнесу та запрошуємо до подальшої співпраці.

   Ваша експертна думка дуже важлива для наших читачів!

IMG 8415 Small

Столе Змейкоскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Македонії в Україні – вперше відвідав Запоріжжя. Він переконаний: такі заходи, як Форум – дієвий інструмент розвитку міжнародної співпраці:

-Договір про вільну торгівлю між нашими країнами існує з 2001 року. Проте, на сьогодні ми не використовуємо в достатній мірі цей документ. Такі заходи як InCo Форум  формують передумови для подальшої плідної роботи. Ми завжди відкриті для надання інформації та допомоги бізнесу!

IMG 8874 Small

Почесний консул України в м. Падуя (Італія) Марко Тозон:

-Це дуже важливий Форум, адже сьогодні необхідним є проведення реформ, що наблизять Україну до ЄС, дадуть людям зрозуміти необхідність та важливість цих процесів.

Організатори

GazetaInCo


PlayInCoForum 3

Виступи експертів на InCoForum 
Дивитися відео:

Генеральний консул Республіки Білорусь в м. Одеса Володимир Чехлов 
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв
Виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати Ема Турос
Заступник виконавчого директора Китайської Торгової Асоціації Василь Швець
Віце-Президент Польсько-Української Господарчої Палати Олег Дубиш 
Представник ТПП України в ОАЕ Вікторія Рахматулліна

Ger4

Запорізький регіон та Україна – цікаві та бажані учасники міжнародної економічної співпраці

IMG 8989 SmallАграрії та промисловці, представники місцевих громад та владних структур, керівники великих індустріальних підприємств, успішні власники бізнесу та підприємці-початківці – InCo Forum об’єднав в один час та в одному місці тих, хто формує сьогодення економіки регіону та закладає підвалини майбутнього.

Під час гала-сесії регіональний бізнес зустрівся з численними іноземними дипломатами та підприємцями, представниками зарубіжних асоціацій з підтримки бізнесу.

У ході робочої поїздки до Запорізької області Форум відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Високий гість підкреслив особливе значення міжнародних конгресних бізнес-заходів для розвитку економіки України та зазначив, що завдання влади полягає в тому, аби створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс та знищити будь-які перепони при залученні інвесторів.

Докладніше

Чому саме інтеграція та кооперація?

Закономірно, що саме інтеграція та кооперація – два надзвичайно важливі для бізнесу інструменти – винесені у назву Форуму. У сучасних умовах знаходження шляхів до міжнародної торгово-економічної інтеграції, а також пошук партнерів для створення системи кооперації між великими та малими підприємствами є одним із інструментів підвищення конкурентоспроможності та розвитку національного бізнесу.

Докладніше

Авторитетна думка

 IMG 8262 Small

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков:

- Показово, що останнім часом ділові візити у нашу країну закордонних делегацій стали відбуватися частіше. Українські бізнесмени теж більш активно проявляють інтерес до зарубіжних ринків. Основне наше завдання – продемонструвати безпеку та надійність ведення бізнесу в Україні та з українськими компаніями. Ми прагнемо до розвитку зв’язків з міжнародною спільнотою, і я впевнений – така співпраця буде плідною.

 IMG 8896 Small

Емма Турос, виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати:

- Форум працює у дуже конструктивному ключі, і думки експертів певною мірою збігаються. Є багато практичних порад, а за реакцією бізнесменів – вони налаштовані важко працювати, готові розглядати можливості виходу на різні ринки та дослухатися до порад експертів.
Ми маємо надію, що це дасть результат.

 IMG 8718 Small

Олексій Вадатурський, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон», Герой України:

- Якщо є спілкування, є такі зустрічі, тим більше – з представниками західних країн, дипломатами – таким чином ми самі демонструємо приклад, як треба залучати інвестиції. Коли ж серія форумів проходить по всій Україні – це сигнал для всіх інвесторів – інвестувати в економіку України.
До того ж, ми знаємо, що будь-яка криза – це нові можливості для бізнесу, це поштовх для розвитку.

 14721643 1256781127685487 7175941052794779505 n

Олег Дубиш, віце-президент Польсько-Української Господарчої Палати:

-Перш за все Форум – це комунікаційний майданчик, дуже добре, що традиція проведення таких заходів є у Запоріжжі. У світі дуже цінуються українські технічні інновації. Гадаю, прийшов час для створення жнародних кластерів, консорціумів. За цим – майбутнє.

 IMG 8736 Small

Олег Юхновський, голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України:

-На сьогодні надзвичайно важлива тенденція зміщення акцентів з Києва до регіонів. Тож проведення «Ін Ко Форуму» у Запоріжжі - позитивний крок, що обов’язково принесе свої результати. Під час засідання аграрної секції підіймалося дуже багато питань - добре, що до дискусії долучилися і представники обласної влади, і народні депутати, і пересічні запоріжці. Сподіваймося, таке широке обговорення допоможе вирішити проблеми, що існують.

Представник ТПП України в Австрійській Республіці Райнер Рудольф Франц Штальтнер

14479795 1256781291018804 2802579932995979962 n

«Такі заходи як Форум дають поштовх до подальшого розвитку»

Про роль форумів у розвитку економіки та бізнесу
- З великим задоволенням беру участь у форумі, адже Запоріжжя – дуже важливий регіон України. Такі заходи, що відзначаються високим рівнем організації, дуже вагомі, тому що дають поштовх для подальшого розвитку, примушують замислитися над майбутнім.
Про головні акценти спілкування з запорізьким бізнесом
- У своєму виступі я ставив акцент на сам процес виходу на міжнародні ринки і все, що з цим пов’язано. Найголовніше – це системний підхід, не треба сподіватися на випадковості. Перші кроки. перший виступ компанії на нових ринках дуже важливі. Звичайно, у Запоріжжі є великі компанії, які завжди були та будуть і надалі пов’язані з експортною діяльністю, але я вважаю, що і багато інших підприємств теж готові представити свою продукцію на зовнішніх ринках.

Докладніше

Виставковий майданчик

Як заявити про себе компаніям, що вже зараз готові брати участь у реалізації великих інфраструктурних проектів в Україні та за кордоном?

Традиційний та ефективний шлях до цього – участь у виставкових заходах. Невипадково, що у дні Форуму поряд із «спіч-майданчиком» у «Козак-Палац» розгорнулися декілька експозицій, покликаних підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва. Це інформаційна експозиція інвестиційно-економічного потенціалу міст Запорізької області, спеціалізована виставка «Агрокультура» та експозиція пропозицій малого та середнього бізнесу щодо реалізації міських проектів на засадах аутсорсингу та субконтрактингу.

Докладніше

У фокусі уваги – розвиток промисловості, АПК та питання децентралізації

Заявити про проблемні питання та обговорити шляхи їх вирішення можна було і на тематичних сесіях у перший день роботи Форуму. Бізнесмени та галузеві фахівці, представники законодавчої та виконавчої влади акцентували увагу на питаннях аграрного ринку, промисловості та децентралізації.

ПРЯМА МОВА

Модератори спеціалізованих секцій Форуму з питань промисловості та АПК - про підсумки роботи

Народний депутат України, президент ЗОСППР «Потенціал» Петро Ванат

Голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України Олег Юхновський

Докладніше

Стан та перспективи реформ децентралізації у Запорізькій області представлені на спеціалізованій секції

Під час спеціалізованої секції InCo Форуму «Децентрализація» представлено стан та перспективи реформ децентралізації у Запорізькій області, обговорені роль та повноваження територіальних громад.

14721476 1256771467686453 7396246848219271495 n- Нашою метою є будівництво, структура управління у державі, яка базується на тому, щоб передати повноваження, відповідальність та ресурси місцевій владі, яка ближче до людей та повинна бути ефективнішою. Сьогодні, вперше за роки незалежності нашої держави, центральна влада має політичну волю до передачі владних повноважень на місця. Ми можемо скористатися цим шансом та зобов’язані зробити все від нас залежне, - відзначила під час виступу на InCo Форумі заступник голови Запорізької ОДА Зінаїда Бойко.

Докладніше

ПРЯМА МОВА: Представник ТПП України у Австрійській Республіці Райнер Рудольф Франц Штальтнер

- Останні роки спостерігається депресія у настроях бізнесу.

Не варто чекати на «доброго дядю», ми самі повинні взяти себе в руки.

Один із шляхів – вихід на міжнародні ринки. Сьогодні ми спостерігаємо феномен, який називається «глобалізація» - культурна, економічна інтеграція нашого життя.

У процесі глобалізації Україна може сміливо назвати себе центром світу, оскільки є ідеальне розташування у логістиці та у багатьох інших сферах. За 25 років Україна досягла достойного місця у світі: посідає першу позицію у світі за експортом соняшникової олії, також – серед лідерів по експорту металу, є гарна інфраструктура. І це лише деякі приклади.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП